Reklamní trička na potisk

CZK / EUR

Představujeme nejoblíbenější trička určená k potisku. U vybraných reklamních triček je zaručen vyvážený poměr kvality a ceny. Pokud v naší nabídce nenajdete svoji oblíbenou značku, nebo například hledáte reklamní trička s dlouhým rukávem, zavolejte nám, nebo napište. Zajistíme pro vás veškerý dostupný sortiment reklamního textilu.

Uvedené ceny při odběru 100 ks. Ceny upřesníme na základě poptávky. Ceny bez DPHMateriálové složení a barvy reklamních triček

Reklamní trička se vyrábí ze 100% bavlny, nebo bavlny s příměsí. Trička z organické bavlny (BIO bavlny) se pohybují ve vyšších cenových relacích. Sportovní trička jsou v provedení ze 100% polyesteru, a jejich potisk je omezen pouze na přímé barvy. Výrobci nabízí reklamní trička většinou v rozsahu od 6 až do 20 barev, ale jsou i dodavatelé, kteří mají širší škálu. Nejvíce barev mají většinou trička nejběžnější gramáže 150 - 160g/m2, například JHK 150 g/m2 unisex má v nabídce 52 barev. Gildan Softstyle 150 g/m2 unisex se vyrábí až v 55 barvách. Výjimkou u vyšších gramáží je Gildan Ultra 205 g/m2 unisex ten má až 55 barev. Dámská trička mají v nabídce barevnosti větší omezení, někdy bývá menší rozsah barev také u dětských triček.