Školní trička a mikiny
s originálními motivy

Potřebujete vyrobit školní trička pro vaši třídu? Nabízíme výrobu triček s oblíbenými slogany a vtipnými motivy. Vyberte si z naší nabídky, nebo pošlete svůj návrh na potisk triček.

Školní trička s potiskem

U našich návrhů triček můžete měnit a doplňovat texty, můžete měnit barvu triček, barevnost potisku a jeho umístění. Můžete také poslat svůj návrh vlastního potisku triček. Sítotisk umožňuje i složitější motivy. Není to podmínkou, ale doporučujeme vybírat jednotnou barvu triček. U více barev může být problém sladit barvu potisku s různou barevností trik. Na zadní stranu můžete poslat kromě potřebných textů i logo školy, nebo vaše obrázky a slogany a vytvořit tak zcela originální trička. Náhledy připravené pro tisk vždy posíláme ke korektuře.

V našem sortimentu najdete také absolventská, maturitní a skupinová trička.

Zadní část zebry. Jasně... a dál?

Pokud neposíláte vlastní návrh můžete vybírat z naší nabídky motivů pro potisk školních trik. Do poptávky uveďte číslo požadovaného motivu. Na veškeré motivy na těchto stránkách se vztahují autorská práva.

Nabízíme široký sortiment oblečení k potisku – polokošiledětskádámská i pánská trička nebo mikiny.

Do objednávky školních triček uveďte tyto údaje:

– Jméno a telefon kontaktní osoby pro případné upřesnění zakázky
– Pošlete adresu pro doručení zásilky na dobírku
– Uveďte počet triček, včetně barvy a velikostí triček. Trička a mikiny najdete v nabídce textilu.
– Uveďte číslo motivu, který má být tištěn na přední stranu trička a případně požadované změny. Nebo pošlete předlohy s vlastním motivem v křivkách, nebo jako obrázek v dostatečné velikosti pro tisk.
– Napište požadavky na úpravu zadní strany trika.
Jména absolventů na školní trika posílejte v požadovaném řazení, nejlépe samostatně jako text přímo v e-mailu bez zarovnání do sloupců a bez grafické úpravy.

Dětská trička, trička pro mateřské školy

Nabízíme široký sortiment dětského oblečení určeného k potisku. Můžeme graficky upravit obrázky dětí a vytvořit zajímavý motiv na trička pro třídy mateřských škole.

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku