Absolventská
trička a mikiny s
originálními motivy

Potřebujete vytisknout trička pro vaši třídu? Nabízíme potisk školních triček s oblíbenými slogany a vtipnými motivy. Vyberte si z naší nabídky, nebo pošlete svůj návrh na potisk.

Školní trička s potiskem

U našich návrhů můžete měnit a doplňovat texty, můžete měnit barvu triček, barevnost potisku a jeho umístění. Můžete také poslat svůj vlastní návrh potisku triček. Není to podmínkou, ale doporučujeme vybírat jednotnou barvu triček. U více barev může být problém sladit barvu potisku s různou barevností trik. Na zadní stranu můžete poslat kromě potřebných textů i logo školy, nebo vaše obrázky a slogany. Náhledy připravené pro tisk vždy posíláme ke korektuře.

Zadní část zebry. Jasně... a dál?

Vyberte si z nabízených motivů

Pokud neposíláte vlastní návrh můžete vybírat z naší nabídky motivů pro potisk absolventských triček. Do poptávky uveďte číslo požadovaného motivu. Na veškeré motivy na těchto stránkách se vztahují autorská práva.

Do objednávky školních triček uveďte tyto údaje:

– Jméno a telefon kontaktní osoby pro případné upřesnění zakázky
– Pošlete adresu pro doručení zásilky na dobírku
– Uveďte počet triček, včetně barvy a velikostí triček. Trička a mikiny najdete v nabídce textilu.
– Uveďte číslo motivu, který má být tištěn na přední stranu trička a případně požadované změny. Nebo pošlete předlohy s vlastním motivem v křivkách, nebo jako obrázek v dostatečné velikosti pro tisk.
– Napište požadavky na úpravu zadní strany trika.
Jména absolventů na třídní trička posílejte v požadovaném řazení, nejlépe samostatně jako text přímo v e-mailu bez zarovnání do sloupců a bez grafické úpravy.

Dětská trička, trička pro mateřské školy

Nabízíme široký sortiment dětského oblečení určeného k potisku. Můžeme graficky upravit obrázky dětí a vytvořit zajímavý motiv na trička pro třídy mateřských škole.

Nezávazná poptávka

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku