Potisk textilu sítotiskem

Potisk textilu sítotiskem

Naše zkušenosti, pečlivý přístup ke každé zakázce a špičkové technologie jsou zárukou
dobrého výsledku.

Potisk konfekčního textilu

Realizujeme také potisk vlastního textilu dodaného zákazníkem. Reagujeme na specifické požadavky a přizpůsobíme výrobní postupy vaší zakázce. Máme bohaté zkušenosti s potiskem přířezů pro oděvní výrobu, umíme pružně reagovat na potřeby výrobců. Jsme zvyklí plnit vysoce náročné požadavky, například potisk látky, která je citlivá na vyšší teploty při vytvrzování barev, nebo potisk látek, které jsou velmi jemné a vyžadují pečlivý přístup při zpracování.

U nestandardních materiálů vyžadujeme vzorek textilu pro zkoušky tisku.

konfekce_litex
konfekce_czech

Kvalita potisku textilu na prvním místě

Pro tisk používáme plastisololové a vodové barvy předních světových výrobců – KFG Italiana, Manoukian aj. Všechny námi používané barvy mají velmi vysokou trvanlivost a barevnou stálost. Garantované postupy potisku textilu. Dbáme na technologické postupy při vytvrzování barev, výstupní kontrola je pro nás samozřejmostí, průběžně provádíme prací zkoušky.

Podrobnější údaje najdete na stránce technologie tisku.

Sítotisk umožňuje aplikovat na textil řadu efektů

potisk_textilu_satek_02

Online kalkulace tisku

Spočítejte si orientační cenu tisku. Poptávku pak můžete zadat již s reálnou představou o finanční náročnosti vaší zakázky. Na základě poptávky vám zašleme přesnou kalkulaci.

Nenabízíme pouze levný tisk, ale především podporu v přípravě pro tisk. Důraz klademe na péči o zákazníka a kvalitu služeb. Podle požadavku připravíme nabídku pro různé varianty tisku. Můžeme vám pomoci s výběrem optimálního řešení vaší zakázky, nabízíme pomoc s přípravou předloh pro tisk. Vaše požadavky s vámi vždy konzultujeme.

Vlastní označní textilu

K zakázkovému textilu může být všitá vlastní etiketa. Etiketa může být tištěná sublimací, termotiskem nebo tkaná.

 

Na rub textilu můžeme vytisknout vlastní etiketou s logem, označením velikosti, gramáže a instrukcemi pro praní.  Z důvodu prosvítání tisku u slabších látek je třeba zvolit vhodnou barvu ve ztahu k potiskovanému textilu

Vlastní označní textilu
Vlastní označní textilu
Vlastní označní textilu

Vzorování potisku textilu

U náročných zakázek nebo velkých nákladů můžeme dle Vašich požadavků provádět vzorování – tisk po jenom kusu k odsouhlasení před dalším tiskem. Na cenových podmínkách se s Vámi domluvíme individuálně.

Balení potištěného textilu

Pokud si přejete, je možné potištěný textil zabalit po kusech do sáčků a označit samolepkami s označením velikosti, gramáže a instrukcemi pro praní.

Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.