Kvalitní a originální potisk textilu

Hledáte firmu, která vám zajistí kvalitní a cenově výhodný potisk na textil, ať už na tričko, mikinu, látkovou tašku, nebo jiný textilní výrobek? Naše služby se týkají především sítotisku, tato technologie nabízí možnost tisku i náročných plnobarených motivů při atraktivní ceně za tisk. Podstatnou výhodou je jemnost a prodyšnost i u velkých tiskových ploch. Transferový digitální potisku textilu umožňuje realizovat malonákladové zakázky od 1 kusu.

potisk textilu cyklo

Seznamte se s možnostmi tisku na textil​

Potisk reklamního textilu

Pro potisk reklamního textilu nabízíme kompletní sortiment předních světových výrobců  trička, polokošile, mikiny, topy, blůzy a další textil určený pro reklamní potisk. Potěšte své klienty a zaměstnance firemním tričkem nebo plátěnou taškou s potiskem.

Více

Potisk reklamních triček

Potisk triček sítotiskem je naší specialitou a tvoří hlavní část našeho výrobního programu. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete pro malý jednobarevný tisk, nebo plnobarevný fotografický tisk přes celou plochu reklamního trička.

Více

Potisk látkových tašek

V nabídce máme široký sortiment značkových bavlněných tašek a vaků na záda v mnoha barvách. A také prověřený neznačkový textil za bezkonkurenční ceny.

Více

Potisk vlastního textilu

Zajistíme i potisk na váš vlastní textil. Máme bohaté zkušenosti s potiskem textilních přířezů pro oděvní výrobu. Jsme připraveni řešit i specifické požadavky našich zákazníků.

Více

Informujte se co všechno pro vás můžeme vyrobit

Chcete trička, mikiny nebo jiné oblečení s originálním potiskem pro váš spolek, sdružení, nebo skupinu? Potřebujete v přesně daném termínu vytisknout reklamní tašky pro festival, konferenci, nebo jinou akci? Jste reklamní agentura a chcete mít jistotu, že váš klient dostane kvalitně potištěný textil? Potřebujete potisknout v nejvyšší kvalitě textilní přířezy pro výrobu konfekce? Pak jste na správném místě, informujte se co všechno pro vás můžeme vyrobit.

Na základě požadovaného motivu, počtu tiskových barev, množství tištěných kusů a požadavku na charakter tisku se s vámi domluvíme na vhodné technologii pro tisk. Pokud nedodáváte vlastní textil k potisku, rádi vám poradíme s výběrem reklamního textilu, můžete nám zavolat, nebo napsat vaše požadavky.

Ukázky potisku textilu

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku