Menu
Potřebujete poradit:
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554 jsme online (po-pá 8:00 - 16:30)
Slovenský jazyk
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554
 
prodyšný tisk discharge do odbarveného vlákna
plnobarevný rastrový tisk sítotiskem
nejlepší ceny již od malých nákladů
sítotisk správná volba pro potisk textilu
Potisk textilu sítotiskem

Potisk textilu sítotiskem

špičkové technologie za skvělé ceny

Tisk na látku technologií sítotisku dokáže reprodukovat i plnobarevné rastrové fotografie a náročné grafické předlohy, takže umožňuje potisk oblečení či doplňků téměř jakýmkoliv motivem v opravdu vysoké kvalitě. Zároveň je také zárukou trvanlivosti, kvalitní sítotiskové barvy se nespírají a neztrácí svou sytost, a to ani při častém nošení a praní. Z důvodu jemnosti potisku dáváme přednost discharge barvám, které umožňují odbarvení látky v místě tisku a dokonalé spojení textilního vlákna a barvy. Výsledkem jsou prodyšné motivy s jasnými zářivými barvami. V neposlední řadě je výhodou sítotisku i cena. U vyšších nákladů (stovky a tisíce kusů) je sítotisk cenově bezkonkurenční.

Potisk triček

Potisk triček sítotiskem je naší specialitou a tvoří hlavní část našeho výrobního programu. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete pro malý jednobarevný tisk nebo plnobarevný fotografický tisk až do velikosti 50 × 70 cm v závislosti na rozměrech textilu.

Potisk tašek a vaků

V nabídce máme široký sortiment bavlněných tašek a zádových vaků určených k potisku. Pokud vyžadujete originální řešení vaší zakázky, vyrobíme pro vás bavlněné tašky na míru přesně podle vašich přestav.

Potisk ostatního textilu

Nabízíme široký sortiment textilu. Můžeme realizovat celou škálu produktů od reklamního potisku triček až po pracovní oblečení s potiskem. Tiskneme také na textil dodaný zákazníkem, včetně potisku přířezů pro výrobce módy a prodejce textilu.

Proč si objednat potisk textilu u nás?

S Color Factory jsou náročnější tisky cenově dostupné i při menších nákladech.
 
Využíváme špičkové technologie – jako první v ČR tiskneme na karuselu You 14/12, od předního výrobce ROQ.
 
Denně můžeme vyrobit až 5 000 tisků, takže včas vybavíme i reklamní tisk větších zakázek.
 
Reklamní potisk můžeme realizovat na textil z naší rozsáhlé nabídky, případně pro vás vyrobíme reklamní předměty z bavlny přímo na míru.
 
Nabízíme potisk oblečení a dalšího textilu, který nám dodá zákazník. To je skvělá možnost například pro výrobce módy a prodejce textilu.
 
Zákaznický servis je pro nás klíčový. Samozřejmostí je podpora v přípravě motivů pro tisk a poradenství při výběru textilu a technologie tisku.
 
Zákazníkům se maximálně věnujeme i po zadání zakázky.
Náhledy ke korekturám zpracováváme ve velmi krátkém čase. E-mailem vás informujeme o průběhu zakázky.
 
Nabízíme nezávaznou on-line kalkulaci tisku, díky které si uděláte představu o finanční náročnosti potisku textilu.

Realizované potisky textilu

Chcete trička, mikiny nebo jiné oblečení s potiskem pro váš spolek, sdružení, nebo skupinu? Potřebujete v přesně daném termínu vytisknout reklamní tašky pro festival, konferenci, nebo jinou akci? Jste reklamní agentura a chcete mít jistotu, že váš klient dostane kvalitně potištěný textil? Potřebujete potisknout textilní přířezy pro výrobu konfekce?

Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.