Potisk látkových tašek tvoří hlavní část naší výroby

Látkové tašky a vaky na záda jsou nejen skvělým a praktickým doplňkem, ale také reklamním nosičem. Potiskli jsme už tisíce textilních tašek. Vaši poptávku s péčí vyřídíme rychle a kvalitně. Potištěné tašky dopravíme v pořádku, v dohodnutém termínu, na místo určení po celé České republice.

Nechte si vytvořit vlastní potisk na tašky nebo textilní dárky pro vaše blízké a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům

potisk tasek

Kvalitní látkové tašky s potiskem

Colorfactory

Oblíbené reklamní produkty

Látkové tašky s potiskem se řadí k nejoblíbenějším reklamním předmětům. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, jsou lehké, ale zároveň dostatečně pevné, aby zvládly každodenní pochůzky i těžké nákupy. Textilní tašky s vlastním potiskem mohou navíc sloužit jako zajímavý firemní dárek či originální obal různých výrobků. 

Colorfactory

Nabídka nákupních tašek k potisku

Pro reklamní účely se nejčastěji používají látkové nákupní tašky široké 38 cm a vysoké 42 cm. Objednat  si můžete nejen značkové tašky, ale také prověřené neznačkové produkty za skvělé ceny.
Prohlédněte si naše textilní tašky na potisk nebo reklamní tašky a vaky s potiskem

Colorfactory

Potisk textilních tašek sítotiskem

Na plátěné tašky dokážeme reprodukovat sítotiskem i náročné grafické předlohy a plnobarevné rastrové tisky. Potisk sítotiskem je zárukou odolnosti a trvanlivosti, naše plátěné tašky s potiskem vydrží i časté nošení a praní. Nezanedbatelná je i výborná cenová hladina potisku sítotiskem.

Ukázky textilních tašek s potiskem

Bližší informace k potisku látkových tašek

Potisk plátěných tašek a vaků z jedné přípravy

Potisk plátěných tašek a vaků z jedné přípravy

Chcete tisknout stejný motiv současně na tašky i na zádové vaky? Můžeme je pro vás potisknout z jedné tiskové přípravy, bez většího navýšení nákladů.

Maximální velikost tisku

Maximální velikost potisku na tašky

Nejčastěji používaný rozměr látkových tašek je 38 x 42 cm, u vaků 38 × 48 cm. Max. velikost tisku na tyto rozměry je š. 27 v. 32 cm.

Látková taška žlutá. Zelená zahradní konvice.

Výroba zakázkových látkových tašek

Potřebujete vyrobit vlastní tašky, přesně podle vaše návrhu? Zajistíme jejich ušití i potisk. Potisk na tašky je možné realizovat až do krajů „na spad”.
Zjistěte o výrobě tašek víc.

Nezávazná poptávka

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku
Náročné tisky za příznivou cenu

Náročné tisky za příznivou cenu

Potisk látkových tašek sítotiskem umožňuje reprodukovat i rastrové plnobarevné motivy. Bližší údaje k potisku, včetně technologií separací barev dosahujících nejlepších výsledků při tisku rastrových motivů na textil, najdete na našem webu v oddílu technologie tisku

Široký sortiment látkových tašek

V nabídce textilních tašek najdete nejen klasické látkové nákupní tašky, ale také textilní tašky plážové, cestovní či sportovní. Nechybí ani kosmetické tašky, látkové taštičky na víno, látkové kabely a různé typy vaků. Napište nám a objevte všechny možnosti látkového sortimentu určeného k potisku. Rádi vám poradíme s výběrem.

Látkové tašky = eko tašky

Látkové tašky = eko tašky

V našem sortimentu nechybí ani bio tašky s certifikátem GOTS. Zástupcem nejen ekologických, ale i etických produktů jsou Fair Trade tašky. Vsaďte na eko tašky s potiskem.

Jak vybrat textilní tašky k potisku?

Rozměry a gramáže tašek

Pro reklamní účely se nejčastěji používají látkové tašky široké 38 cm a vysoké 42 cm, v nabídce však máme i další rozměry tašek. Vybírat můžete také z tašek s širokým dnem, u kterých se dá mimo šířky a výšky volit také hloubka.

Standardní gramáž látkových nákupních tašek je přibližně 140 gsm . Mimo to však můžete vybírat také z gramáží okolo 200 – 350 gsm , které zaručují vyšší kvalitu a lepší nosnost nákupní tašky.

Ucha látkových tašek

Textilní tašky k potisku nabízíme s krátkými a s dlouhými uchy, které jsou vhodné k nošení v ruce i přes rameno. Ucha tašek jsou standardně ze stejného materiálu jako taška, v našem sortimentu však najdete i propracovanější plátěné tašky s pevnými popruhy.

Barvy látkových tašek

U našich zákazníků jsou velmi oblíbené nebarvené naturální tašky. Zajímavou variantou jsou naturální tašky s barevnými uchy, ke kterým lze sladit barvu tištěného motivu. Široké uplatnění nachází i barevné plátěné tašky, stačí si jen vybrat. Největší možnosti ve výběru barev nabízí u standardních reklamních tašek výrobci Jassz a Westford Mill.