Potisk látkových tašek tvoří hlavní část naší výroby

Vaši zakázku vyřídíte rychle a pohodlně online – od poptávky tašek až po schválení korektur. Potištěné tašky dopravíme v pořádku, v dohodnutém termínu, na místo určení po celé České republice.

Nechte si vytvořit vlastní potisk na tašky a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům

potisk tasek

Kvalitní látkové tašky s potiskem

Colorfactory

Oblíbené reklamní produkty

Látkové tašky s potiskem se řadí k nejoblíbenějším reklamním předmětům. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, jsou lehké, ale zároveň dostatečně pevné, aby zvládly každodenní pochůzky i těžké nákupy. Bavlněná taška s vlastním potiskem může navíc sloužit jako zajímavý firemní dárek či originální obal různých výrobků. 

Colorfactory

Nabídka nákupních tašek k potisku

Pro reklamní účely se nejčastěji používají látkové nákupní tašky široké 38 cm a vysoké 42 cm. Objednat  si můžete nejen značkové tašky, ale také prověřené neznačkové produkty za skvělé ceny.
Výběr plátěných tašek k potisku

Colorfactory

Potisk tašek sítotiskem

Na plátěné tašky dokážeme reprodukovat sítotiskem i náročné grafické předlohy a plnobarevné rastrové tisky. Potisk sítotiskem je zárukou odolnosti a trvanlivosti, naše plátěné tašky s potiskem vydrží i časté nošení a praní. Nezanedbatelná je i výborná cenová hladina potisku sítotiskem.

Ukázky potisku tašek

Bližší informace k potisku látkových tašek

Potisk plátěných tašek a vaků z jedné přípravy

Potisk plátěných tašek a vaků z jedné přípravy

Chcete tisknout stejný motiv současně na tašky i na zádové vaky? Můžeme je pro vás potisknout z jedné tiskové přípravy, bez většího navýšení nákladů.

Maximální velikost tisku

Maximální velikost potisku na tašky

Nejčastěji používaný rozměr látkových tašek je 38 x 42 cm, u vaků 38 × 48 cm. Max. velikost tisku na tyto rozměry je š. 27 v. 32 cm.

Výroba zakázkových látkových tašek

Potřebujete vyrobit vlastní tašky, přesně podle vaše návrhu? Zajistíme jejich ušití i potisk. Potisk na tašky je možné realizovat až do krajů „na spad”.
Zjistěte o výrobě tašek víc.

Nezávazná poptávka

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku
Náročné tisky za příznivou cenu

Náročné tisky za příznivou cenu

Potisk látkových tašek sítotiskem umožňuje reprodukovat i rastrové plnobarevné motivy. Bližší údaje k potisku, včetně technologií separací barev dosahujících nejlepších výsledků při tisku rastrových motivů na textil, najdete na našem webu v oddílu technologie tisku

Široký sortiment látkových tašek

V nabídce textilních tašek najdete nejen klasické látkové nákupní tašky, ale také textilní tašky plážové, cestovní či sportovní. Nechybí ani kosmetické tašky, látkové taštičky na víno, látkové kabely a různé typy vaků. Napište nám a objevte všechny možnosti látkového sortimentu určeného k potisku. Rádi vám poradíme s výběrem.

Látkové tašky = eko tašky

Látkové tašky = eko tašky

V našem sortimentu nechybí ani bio tašky s certifikátem GOTS. Zástupcem nejen ekologických, ale i etických produktů jsou Fair Trade tašky. Vsaďte na eko tašky s potiskem.

Jak vybrat textilní tašky k potisku?

Rozměry a gramáže tašek

Pro reklamní účely se nejčastěji používají látkové tašky široké 38 cm a vysoké 42 cm, v nabídce však máme i další rozměry tašek. Vybírat můžete také z tašek s širokým dnem, u kterých se dá mimo šířky a výšky volit také hloubka.

Standardní gramáž látkových nákupních tašek je přibližně 140 gsm . Mimo to však můžete vybírat také z gramáží okolo 200 – 350 gsm , které zaručují vyšší kvalitu a lepší nosnost nákupní tašky.

Ucha látkových tašek

Textilní tašky k potisku nabízíme s krátkými a s dlouhými uchy, které jsou vhodné k nošení v ruce i přes rameno. Ucha tašek jsou standardně ze stejného materiálu jako taška, v našem sortimentu však najdete i propracovanější plátěné tašky s pevnými popruhy.

Barvy látkových tašek

U našich zákazníků jsou velmi oblíbené nebarvené naturální tašky. Zajímavou variantou jsou naturální tašky s barevnými uchy, ke kterým lze sladit barvu tištěného motivu. Široké uplatnění nachází i barevné plátěné tašky, stačí si jen vybrat. Největší možnosti ve výběru barev nabízí u standardních reklamních tašek výrobci Jassz a Westford Mill.