Potisk triček: rychle a kvalitně

Potisk triček realizujeme sítotiskem, který zaručuje dlouhou trvanlivost potisku a stálost barev. Navíc umožňuje i nestandardní umístění tisku a doplnění potisku trika speciálními tiskovými efekty. Nejste si jisti zpracováním motivu? Rádi vám návrh triček připravíme pro tisk.

 

Vaši zakázku vyřídíte rychle a pohodlně online – od poptávky vlastního potisku na trička až po schválení korektur. Trička s vlastním potiskem si u nás objednávají firmy, spolky, reklamní agentury a další instituce i soukromé osoby z celé České republiky. Svůj tým můžete sjednotit originálními skupinovými nebo firemními tričky. Pro školáky a studenty máme široký výměr motivů na školní, maturitní a absolventská trička.

Nechte si vyrobit vlastní potisk na tričko a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům. Potiskneme i váš vlastní textil.

potisk tricek
Colorfactory

Zaručujeme trvanlivost potisku

Potisk triček sítotiskem zaručuje vysokou odolnost i při častém praní a nošení, barvy se nespírají a neztrácí sytost. Potisk textilu vám tak vydrží jako nový po dlouhou dobu.

Colorfactory

Jemné a prodyšné potisky na trička

Při potisku na trička používáme discharge barvy, které umožňují odbarvení látky v místě tisku. Výsledkem je dokonalé spojení tiskové barvy a textilního vlákna. Barvy jsou jasné a zářivé, tisk na trička si zachovává jemnost a prodyšnost.
Colorfactory

Realizujeme i náročné tisky

Sítotisk umožňuje při výrobě triček reprodukovat i plnobarevné rastrové fotografie a náročné grafické předlohy.

Colorfactory

Tiskneme na trika i velké formáty

Na trička standardně tiskneme do velikosti 38 × 48 cm, pokud to dovolí velikost textilu. Největší tiskový formát je 50 × 70 cm, to se týká spíše přířezů na tričko pro výrobce módy a volnočasového oblečení. Nabízíme široký sortiment oblečení k potisku – polokošile, dětskádámská i pánská trička nebo mikiny.

Colorfactory

Potisk triček zajistíme levně

Předností sítotisku oproti digitálnímu tisku je přívětivější cena. U vyšších nákladů (stovky a tisíce kusů) jde o technologii, která zaručí bezkonkurenčně nejlevnější vlastní potisk triček.

Colorfactory

Reklamní potisk triček

Nabízíme rozsáhlý sortiment reklamních triček od předních výrobců. Pokud nenajdete tričko, které hledáte, obraťte se na nás, rádi vám poradíme. Potiskneme vám také reklamní textil a látkové či bavlněné tašky.

Ukázky potisku

Nezávazná poptávka

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku

Náročné tisky za příznivou cenu

Potisk triček sítotiskem umožňuje reprodukovat také plnobarevné předlohy. Sítotisk tedy umožňuje velmi kvalitní, ale přesto levný potisk triček. Podrobnější údaje, včetně technologií separací barev dosahujících nejlepších výsledků při tisku rastrových motivů, najdete na webu v oddílu technologie tisku. Prohlédněte si možnosti.

Černé tričko. Alia Tempora.

Velikost a umístění motivů na trička

Můžete zvolit velikost tisku, ta je omezena pouze velikostí textilu. Volitelné je umístění motivů na tričkách. Pokud zvolíte tisk na bok trička, ten je možný pouze u bezešvého textilu. To se týká části pánských a unisexových triček.

Vylaďte si svá originální trička do nejmenšího detailu a věnujte je třeba jako dárek.

Černé sportovní tričko. Barvy ČR. Stezka svobody.

Vyberte pozici tisku na tričkách

Přední strana:

1. na srdce, 2. na prsa, 3. dolní lem

Záda:

4. za krk, 5. na lopatky, 6. dolní lem

Rukáv:

9. na pravý rukáv, 10. na levý rukáv

Bok:

7. na pravý bok, 8. na levý bok

Každá z pozic se počítá jako samostatný tisk.

Pozice tisku

Růžové tričko. Etiketa Jsem princezna vole.

Návod, jak jednoduše vytvořit kolekci textilu pod vlastní značkou?

Trička s potiskem vlastní etikety

U trička můžeme odstranit etiketu výrobce a nahradit ji vaší vlastní tištěnou etiketou s logem, označením velikosti, gramáže a instrukcemi pro praní. Někteří výrobci nabízí trička bez etiket, nebo s lehce odtrhnutelnou etiketou (tyvek). Pomůžeme pro Vás vybrat nejvhodnější produkty a vyrobit trika s vlastním potiskem podle vašich představ.

Potisk trik fosforeskujícími barvami a dalšími efekty

Máte vymyšlený originální design pro vlastní trička a chcete ho dotáhnout k dokonalosti? Vsaďte na speciální tiskové efekty. Oblíbený je například lak s dosvitovým efektem, který si ukládá světlo a poté je dlouhodobě viditelný ve tmě. Objevte další efekty.

Balení potištěných triček

Balení potištěných triček

Výroba triček na zakázku může být rozšířena o další požadavky, například balení triček po kusech do sáčků, případně označení papírovými samolepkami.

Transferový digitální potisk triček

Vysoce trvanlivý tisk triček technologií DTF, vhodnou pro kusový, nebo malonákladový tisk. Umožňuje realizaci i
plnobarevných rastrových motivů ve vysoké kvalitě. Podrobnější údaje.

Transferový digitální potisk triček