Colorfactory.cz
Menu
Potřebujete poradit:
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554 jsme online (po-pá 8:00 - 16:30)
   Slovenský jazyk
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554
 
Potisk triček sítotiskem

Potisk triček sítotiskem

v této oblasti jsme specialisté

Potisk triček sítotiskem tvoří hlavní část našeho výrobního programu. Vaši zakázku můžete rychle a pohodlně vybavit e-mailem od poptávky až po schválení korektur. O průběhu zakázky vás budeme vás informovat, nejasnosti a speciální požadavky na tisk s vámi vždy telefonicky konzultujeme. Dbáme na to, aby zakázka byla v pořádku vytištěna a v domluveném termínu dodána na uvedenou adresu. Trička s potiskem si u nás nechávají vyrábět firmy, spolky, reklamní agentury a další instituce i soukromé osoby z celé České republiky.

Ukázky realizovaných potisků na trička

Proč si objednat trička s potiskem u nás?

Proč si objednat trička s potiskem u nás?

 • ZARUČUJEME TRVANLIVOST TISKU
  Potisk triček sítotiskem vykazuje i při častém praní a nošení vysokou trvanlivost, barvy se nespírají a neztrácí svou sytost.
 • PŘEDNOSTÍ NAŠICH TRIČEK JE JEMNOST A PRODYŠNOST TISKU
  Při potisku na trička používáme discharge barvy, které umožňují odbarvení látky v místě tisku. Výsledkem je dokonalé spojení tiskové barvy a textilního vlákna. Barvy jsou jasné a zářivé, tisk triček si zachovává jemnost a prodyšnost.
 • SÍTOTISKEM DOKÁŽEME TISKNOUT NA TRIČKA I RASTROVÉ FOTOGRAFIE
  Sítotisk umožňuje reprodukovat i plnobarevné rastrové fotografie a náročné grafické předlohy.
 • DOKÁŽEME TISKNOUT NA TRIKA I VELKÉ FORMÁTY
  Na trička standardně tiskneme do velikosti 38 × 48 cm, pokud to dovolí velikost textilu. Největší tiskový formát je 50 ×70 cm, to se týká spíše přířezů na tričko pro výrobce módy a volnočasového oblečení.
 • MÁME NÍZKÉ CENY ZA POTISK TRIČEK
  Předností sítotisku oproti digitálnímu tisku je přívětivější cena. U vyšších nákladů (stovky a tisíce kusů) je sítotisk cenově bezkonkurenční.

Spočítejte si cenu tisku na trička

Spočítejte si orientační cenu potisku triček, ať můžete zadat poptávku s reálnou představou o finanční náročnosti vaší zakázky. I když nabízíme potisk triček levně, klademe maximální důraz na kvalitu a péči o zákazníka. Pomůžeme vám s přípravou předloh pro potisk triček a specifické požadavky nebo nejasnosti v zadání s vámi vždy konzultujeme.

Jak zadat poptávku na vlastní potisk triček?

Výběr triček k potisku

Nejprve vyberete typ trička na potisk. Pro kalkulaci poptávky není potřeba zadávat barvy a velikosti triček, ty budeme potřebovat až při objednávce zakázky.

Poptávka potisku triček

V poptávkovém formuláři uveďte počet kusů vybraných triček. Pro kalkulaci tisku potřebujeme znát, jestli se tiskne na bílá nebo barevná trička.

Motivy pro trička s vlastním potiskem

Do poptávky vložte náhled požadovaného motivu. Podle něho stanovíme počet tiskových barev, který je určující pro kalkulaci tisku.

Vyberte pozici tisku na tričkách

Předek trička:

1. na srdce, 2. na prsa, 3. dolní lem

Záda:

4. za krk, 5. na lopatky, 6. dolní lem

Rukáv:

9. na pravý rukáv, 10. na levý rukáv

Umístění tisku na trička

Bok triček:

7. na pravý bok, 8. na levý bok, (tisk na boky pouze u bezešvého textilu, dámská trička a pola mají na boku šev)

 

Každá z pozic se počítá jako samostatný tisk.

Každá z pozic se počítá jako samostatný tisk.

Umístění tisku na trička
Trička s potiskem vlastní etikety

Trička s potiskem vlastní etikety

U trička můžeme odstranit etiketu výrobce a nahradit ji vaší vlastní tištěnou etiketou s logem, označením velikosti, gramáže a instrukcemi pro praní. Výroba triček na zakázku může být rozšířena také o další požadavky, například balení po kusech do sáčků, případně označení samolepkami.

Trička s potiskem pro e-shop Číča v kleci.

Náročné tisky na trička za příznivou cenu

Náročné tisky na trička za příznivou cenu

Potisk triček sítotiskem umožňuje reprodukovat také plnobarevné předlohy. Podrobnější údaje o potisku sítotiskem, včetně technologií separací barev dosahujících nejlepších výsledků při tisku rastrových motivů, najdete na našem webu v oddílu technologie tisku.

Tisk na trička pro hudební skupinu Alia Tempora.

Potisk trika fosforeskujícími barvami

Potisk trika fosforeskujícími barvami

Máte vymyšlený originální design trička a chcete ho dotáhnout k dokonalosti? Vsaďte na speciální tiskové efekty. Oblíbený je třeba lak s dosvitovým efektem, který si ukládá světlo a poté je dlouhodobě viditelný ve tmě. Tiskne se jako průsvitná vrstva, která může být podtištěna jakoukoliv barvou.

Tisk na trika pro hudební skupinu Komunál.

Jak připravit předlohy pro tisk na trička?

Předlohy pro potisk na trička posílejte nejlépe ve vektorech ve formátu CDR, AI nebo EPS s fonty v křivkách. Bitmapy optimálně 300 dpi při velikosti 1:1. U barevných fotografických předloh je žádoucí režim RGB. Nejlepším řešením je příprava motivu na průhledném pozadí bez barvy trika (u černého a bílého textilu není podmínkou). Pokud bude umístění potisku na trička nestandardní, pošlete i náhled umístění tisku.

Jaké jsou možnosti u výběru reklamních triček?

Nabízíme rozsáhlý sortiment reklamních triček od předních výrobců. Pokud nenajdete tričko, které hledáte, obraťte se na nás, rádi vám poradíme.

Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.