Potisk vlastního textilu

Poptáváte potisk na vlastní textil? Tiskneme na textil dodávaný zákazníky, nebo na dodané rozešité díly určené pro výrobu konfekce.

 

Spolupracujeme s výrobci módy, volnočasového oblečení a také s výrobci pracovních oděvů. Velmi populární jsou u nás třeba trička s vlastním potiskem. Při realizaci potisku textilu nabízíme především profesionalitu a spolehlivost. Výrobní postupy přizpůsobíme i náročným požadavkům. Tiskneme například na látky, které jsou citlivé na vyšší teploty při vytvrzování barev, realizujeme potisk látek, které jsou velmi jemné a vyžadují pečlivý přístup při zpracování.

vlastni textil k potisku

Proč tisknout s námi?
Stejně jako vy si potrpíme na kvalitu.

Colorfactory

Poradíme si i se specifickými požadavky a umíme pružně reagovat na všechny potřeby výrobců. Přizpůsobíme výrobní postupy vaší zakázce.

Colorfactory

Máme bohaté zkušenosti s potiskem přířezů pro oděvní výrobu.

Colorfactory

Sítotisk je synonymem pro kvalitu, velmi vysokou trvanlivost a barevnou stálost.

Colorfactory

U nestandardních materiálů vyžadujeme vzorek textilu pro zkoušky tisku. Máme tak jistotu, že vše dopadne podle představ.

Colorfactory

Dbáme na technologické postupy při vytvrzování barev, každá zakázka projde výstupní kontrolou a průběžně provádíme prací zkoušky.

Colorfactory

Můžete se na nás s důvěrou obrátit, vaši zakázku zrealizujeme v domluveném termínu a v nejvyšší kvalitě. Realizujeme také potisk reklamního textilu.

Ukázky realizovaných tisků
na vlastní textil

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku

Vzorování konfekce

U náročných zakázek a velkých nákladů můžeme provádět vzorování – tisk jednoho kusu k odsouhlasení před dalším tiskem.

Obrázek americké silnice ROUTE 66

Sítotiskové efekty

Načerpejte inspiraci a prohlédněte si sítotiskové efekty, které můžete využít nejen při potisku plátěných tašek nebo triček. Všechny možnosti.

Sítotiskové efekty

Balení potištěného textilu

Výroba textilu na zakázku může být rozšířena o další požadavky, například balení reklamních tašek a vaků na záda po kusech do sáčků, případně označení papírovými samolepkami.

Balení potištěného textilu