Firemní trička, pracovní oděvy a
další textil s vaším
potiskem

K našim nejčastějším realizacím patří potisk firemních triček a polokošil, ale nabízíme a potiskujeme i další sortiment firemního textilu. Zabýváme se také potiskem pracovních a ochranných oděvů napříč různými obory.

Černé firemní tričko s potiskem pracovníka se na stavbě. Bílé tričko s modrou perokresbou FESTKA.

Potisk firemního textilu

Nabízíme firemní oblečení s pohodlným a elegantním střihem, který zaměstnanci rádi nosí. Firemní trička s potiskem, košile, polokošile, blůzy a dalších firemní oděvy patří mezi dobré investice. Tyto výrobky posilují sounáležitost pracovníků s firmou a vytváří její dobré image, navíc tvoří podstatnou složku reklamy firmy

Potisk pracovních oděvů

Potiskneme pracovní komplety a kombinézy, kalhoty s laclem, montérkové blůzy, klasické montérky, vesty, trička, zástěry, sukně, pracovní pláště a další pracovní a ochranné oděvy. Na potisk používáme vodové barvy, které mají matný hedvábný vzhled, jsou jemné, ale hlavně velmi odolné, můžete je prát na vyvářku a potisku to nijak neublíží. To se týká například textilu pro gastronomii. Tisk můžeme doplnit o další efekty, technologie a strojní vyšívání.

Potisk pracovních oděvů
Široká nabídka firemního textilu a pracovních oděvů

Široká nabídka firemního textilu a pracovních oděvů

Nabízíme široký sortiment profesních oděvů. V sortimentu máme i speciální pracovní trička, která vydrží větší zátěž a mohou se prát na 60° C. Pro pracovní trička se zpravidla používá větší gramáž ze 100% česané bavlny, trika mají dvojí prošití pro zvýšení pevnosti. Pro gastronomii nabízíme košile, barmanské halenky, zástěry a další sortiment. Textil pro gastronomii se často vyrábí ze směsných materiálů, které mají vysokou odolnost proti opotřebení a mohou být vystaveny častému praní.

Výstražné reflexní vesty a oděvy

Nabízíme reflexní vesty, reflexní šátky a další bezpečnostní oděvy. Veškeré nabízené reflexní vesty jsou certifikované pro EU. Výstražné vesty se používají při snížené viditelnosti jako velmi účinný bezpečnostní prvek. Jsou vhodné pro cyklisty i chodce v silničním provozu, jsou nezbytné ve výbavě automobilistů, uplatnění nachází při akcích dětí ze školek a škol.

Pracovník s helmou a oranžovou reflexní vestou.
Nezávazná poptávka

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku