Firemní trička s potiskem, pracovní oděvy a
další textil

K našim nejčastějším realizacím patří výroba triček a firemních polokošil, ale nabízíme a potiskujeme i další sortiment firemního textilu. Zabýváme se také potiskem pracovních a ochranných oděvů napříč různými obory. S grafickým návrhem firemních triček vám rovněž rádi pomůžeme.

V našem sortimentu najdete i skupinová, školní, maturitní a absolventská trička.

Černé firemní tričko s potiskem pracovníka se na stavbě. Bílé tričko s modrou perokresbou FESTKA.

Potisk firemního textilu

Nabízíme firemní trika, polokošile a další oblečení s pohodlným a elegantním střihem, který zaměstnanci rádi nosí. Potisk triček, košil, polokošil, blůz a dalších firemních oděvů patří mezi dobré investice. Tyto výrobky posilují sounáležitost pracovníků s firmou a vytváří její dobré image, navíc tvoří podstatnou složku reklamy firmy. Vyberte si z našeho širokého sortimentu reklamních triček s vlastním potiskem.

Potisk pracovních oděvů

Firemní trička s potiskem nejsou zdaleka vše, co vám můžeme nabídnout. Potiskneme pracovní komplety a kombinézy, kalhoty s laclem, montérkové blůzy, klasické montérky, vesty, trička, zástěry, sukně, pracovní pláště a další pracovní a ochranné oděvy. Na výrobu firemního oblečení s potiskem používáme vodové barvy, které mají matný hedvábný vzhled, jsou jemné, ale hlavně velmi odolné. To se týká například textilu pro gastronomii. Tisk můžeme doplnit o další efekty, technologie a strojní vyšívání.

Potisk pracovních oděvů
Široká nabídka firemního textilu a pracovních oděvů

Široká nabídka firemního textilu a pracovních oděvů

Nabízíme široký sortiment oděvů pro firemní potisk. V sortimentu máme i speciální pracovní trička, která vydrží větší zátěž a mohou se prát na 60° C. Pro pracovní trička se zpravidla používá větší gramáž ze 100% česané bavlny, trika mají dvojí prošití pro zvýšení pevnosti. Pro gastronomii nabízíme košile, barmanské halenky, zástěry a další sortiment. Textil pro gastronomii se často vyrábí ze směsných materiálů, které mají vysokou odolnost proti opotřebení a mohou být vystaveny častému praní.

Nabízíme široký sortiment oblečení k potisku – polokošile, dámská i pánská trička nebo mikiny.

Výstražné reflexní vesty a oděvy

Sítotisk umožňuje vyrobit i reflexní vesty, reflexní šátky a další bezpečnostní oděvy. Veškeré nabízené reflexní vesty jsou certifikované pro EU. Výstražné vesty se používají při snížené viditelnosti jako velmi účinný bezpečnostní prvek. Jsou vhodné pro cyklisty i chodce v silničním provozu, jsou nezbytné ve výbavě automobilistů, ve stavebnictví, uplatnění nachází při akcích dětí ze školek a škol.

Pracovník s helmou a oranžovou reflexní vestou.
Nezávazná poptávka

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku