Výroba tašek na zakázku nabízí široké možnosti

Pokud vám nevyhovují standardní reklamní tašky, bude výroba tašek na zakázku ideální volbou.

Potřebujete, aby vaše tašky perfektně korespondovaly s firemní identitou, reklamní kampaní nebo s typem konané akce? Při zakázkové výrobě totiž můžete volit vše, od velikosti tašek, kombinace barev, zpracování uch, lemovek a doplňků až po zpracování boků. Výroba reklamních tašek na míru navíc nabízí i širší možnosti potisku, hlavně tisk na spad až do bočních švů. Při zadání tašek je nutné počítat s delší dobou dodání, se čtyřmi až osmi týdny podle množství a náročnosti zakázky

zakazkova vyroba textil

Jak mohou tašky na zakázku vypadat?

Výroba látkových tašek na zakázku umožňuje mnoho způsobů zpracování. Prohlédněte si některé jednodušší modely, které jsou vhodné pro reklamní účely. Rozměry a tvar lze uzpůsobit danému použití, vyrobíme jak malé plátěné tašky pro různé akce, tak i nákupní tašky, cestovní tašky, velké plážové nebo sportovní tašky.

Jak probíhá výroba tašek na zakázku?

  • Kontaktujte nás s vaší představou.
  • Poradíme vám a na základě zadaných parametrů zpracujeme cenovou nabídku.
  • Minimální náklad pro výrobu reklamních tašek je 250 ks.

Velikost tisku není omezena

Při výrobě reklamních tašek se tiskne ještě před sešitím dílů, což umožňuje potisk tašek po celé ploše, takzvaně „na spad“. Je možné potisknout i boky tašek nebo našité kapsy.

Úpravy spodní hrany a boků tašek

Levnější varianty oproti taškám se vsazeným dnem a boky.

1 – prošití spodní hrany tašky
2 – prošití spodní hrany i boků tašky.  

boky zakazkovych tasek

Požadované rozměry předloh pro tisk

U dodaného motivu pro tisk „na spad” počítejte s přesahem kresby 0,5 cm na spodku tašky a do stran. V horní části tašky přidejte 3 cm. Přesný nákres tašky a tisku vám zašleme.

Požadované rozměry předloh pro tisk
Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku

Zakázková výroba a potisk reklamních předmětů z bavlny

V naší nabídce nechybí ani výroba triček a dalšího textilu na zakázku dle požadavků zákazníka. Spolupracujeme s řadou firem, které se zabývají textilní výrobou, a díky tomu vám můžeme nabídnout opravdu komplexní řešení. Máme zkušenosti s realizací cestovních polštářků, utěrek, textilních ubrousků, textilních hraček, dárkových plátěných sáčků, tiskneme látkové obaly na dárkové předměty, látkové tašky na lahve, kuchyňské chňapky, zástěry, víceúčelové šátky a další specifické textilní výrobky.

Ukázky zakázkové textilní výroby