5 tipů jak využít sítotisk pro váš marketing

Určitě už jste ve firmě vyzkoušeli ledascos. Přes vizitky po bannery. Online i offline. Všechno má svá pro a proti. Přinášíme vám několik tipů,  jak využít sítotisk pro váš marketing a taky důvody proč se to vyplatí. 

Látkové tašky s potiskem 

Na reklamě je důležité, aby byla vidět. Ideálně co nejdéle, všude, kde je to možné a měla by se vždycky vyplatit. Látkové tašky si získávají u lidí pořád větší oblibu. Člověk, který ji používá se chová ekologicky. Látkové tašky navíc mají mnohem větší trvanlivost a jsou skladnější. Jak do toho zapadá váš marketing a sítotisk? Na látkové tašky si totiž můžete nechat potisknout svoje logo a tašky věnovat svým zaměstnancům, obchodním partnerům nebo zákazníkům. Ti všichni budou rádi, zdarma a opakovaně vašimi chodícími reklamními nosiči. Pokaždé, když půjdou na nákup. Navíc je obdarujete a tím si připíšete plusové body k dobru. 

Trička s potiskem

Trička s firemním motivem můžete pro změnu věnovat svým zaměstnancům. Dodavatelům a zákazníkům taky. Samozřejmě je třeba myslet na kvalitu zpracování a dobrý střih. Například můžete vybírat trička ze 100% bavlny nebo stylové polokošile. Logo můžete umístit jak ve předu, vzadu nebo na límečcích. Vyzkoušet můžete různé barevné varianty a střihy. Podívejte se na naší nabídku. Tiskneme i na vámi dodaný textil.

 

Vaky na záda

Novým trendem jsou vaky na záda. Jsou oblíbené pro svou jednoduchost, skladnost a praktické využití. I tady se díky sítotisku může objevit firemní logo nebo slogan. Stačí si vybrat velikost, barvu a materiál. Obdarujte obchodní partnery tímto dárkem a rozhodně vaky nezůstanou někde ve skladu nebo v šuplíku v kanceláři. Vaky můžete taky přidávat k objednávkám jako dárek zdarma.  

potisk tricek trans
potisk zádovych vaku

 

Kšiltovky

Kšiltovka je oblíbenou pokrývkou pro děti i dospělé. I tady sítotisk skvěle poslouží. Výhoda kšiltovek je dobrá viditelnost a trvanlivost produktu. Kšiltovku můžeme potisknout na předním dílu, nebo na boku logem, nebo jiným motivem.

 

Mikiny

Pokud se rozhodnete pro mikiny, můžete vybírat k potisku  mikiny různých gramáží a široké škály barev. Unisexový, pánský, nebo dámský střih. Volitelný je zip, klokaní kapsa i kapuce. 

 

Tak co, vyzkoušíte některý z tipů? Napadá vás ještě něco jiného? Rádi vám pomůžeme s výběrem. 

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku