Reklamní trička na potisk

Představujeme nejoblíbenější trička určená k potisku. Naše reklamní trička s vlastním potiskem vám nabízí vyvážený poměr kvality a ceny. Pokud v naší nabídce nenajdete svoji oblíbenou značku, nebo například hledáte reklamní trika s dlouhým rukávem, zavolejte nám, nebo napište. Zajistíme vám veškerý dostupný sortiment pro potisk triček.

Uvedené ceny při odběru 100 ks reklamních triček. Ceny upřesníme na základě poptávky. Ceny bez DPH.Materiálové složení a barvy reklamních triček

Reklamní trička se vyrábí ze 100% bavlny, nebo bavlny s příměsí. Trička z organické bavlny (BIO bavlny) se pohybují ve vyšších cenových relacích. Sportovní trička jsou v provedení ze 100% polyesteru, a jejich potisk je omezen pouze na přímé barvy. Výrobci nabízí reklamní trička většinou v rozsahu od 6 až do 20 barev, ale jsou i dodavatelé, kteří mají širší škálu. Nejvíce barev mají většinou trička nejběžnější gramáže 150 - 160g/m2, například JHK 150 g/m2 unisex má v nabídce 52 barev. Gildan Softstyle 150 g/m2 unisex se vyrábí až v 55 barvách. Výjimkou u vyšších gramáží je Gildan Ultra 205 g/m2 unisex ten má až 55 barev. Dámská trička mají v nabídce barevnosti větší omezení, někdy bývá menší rozsah barev také u dětských triček.