5 věcí, které potřebujete znát před potiskem triček

Jste spolek, firma nebo třeba třída v posledním ročníku a uvažujete o potisku triček? Tady je několik tipů na důležité věci, které byste před samotnou poptávkou měli vědět.

 

Začněte od základů

 

Určitě zvažte jaký materiál triček nebo košil budete chtít. Vybírat můžete z naší nabídky, nebo můžete dodat trička svá. Pokud chcete ušetřit a tisk se vám má vyplatit, je lepší investovat do kvalitnějších materiálů. Vybírat můžete mezi 100% bavlnou, směsí z bavlny a polyesteru nebo si vybrat 100% polyester. Obojí má své výhody i nevýhody a hodí se pro různé účely.

 

Zvolte barvu triček. Výběr podkladové barvy má vliv na celkový vzhled triček a potisku. Samozřejmě můžete brát v úvahu firemní barvy, psychologii barev a účel.

 

Zapřemýšlejte nad střihem a velikostmi. Rozhodně si udělejte dobrý průzkum.

 

Počet kusů

 

Zdá se to, jako jasná věc. Ale podcenění kolik kusů ve skutečnosti budete potřebovat se vám může zbytečně prodražit. Zvažte, zda si nepotisknout několik kusů nebo i desítek kusů do zásoby.

 

Cena za kus se naváíc snižuje od výše celkové objednávky potisku, takže díky tomu ušetříte.

 

Efekty

 

Potřebujete udělat dojem nebo tisk nějak ozvláštnit?

 

Kromě samotného potisku barvami, si můžete vybrat i zajímavé speciální efekty. Například se rozhodnete pro metalický lak, fosforeskující barvy, perleťový efekt, neonové barvy, glitry nebo puff efekt. Více o samotných efektech se dočtete tady.

 

Připravte si data pro tisk

 

Data pro tisk přijímáme v několika formátech. Data by měla být zaslána jako vektorová kresba. I texty by měly být převedeny do křivek. V případě zájmu vám s přípravou dat rádi pomůžeme.

 

Kontrola

 

Svůj návrh si ještě před odesláním znovu a pečlivě zkontrolujte. Chyba se může objevit i tam, kde bychom ji nečekali. I přesto, že náš tým návrhy kontroluje, tak by bylo víc, než nemilé, zjistit na 500 kusech chybu až po rozbalení před vašimi zaměstnanci.

 

V případě jakýchkoliv otázek nebo pochybností jak objednat potisk textilu se nám neváhejte ozvat. Rádi vám se vším pomůžeme.

 

 

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku