Bydlíte v Praze a chcete si nechat potisknout trička?

Sice naše tiskárna sídlí v Chrudimi a do Prahy to máme za méně než 2 hodinky autem, věříme, že pokud máte sídlo v Praze, nebo tam bydlíte či studujete, je naše tiskárna pro vás tou nejlepší volbou? Vše vyřídíme online a po telefonu a navíc už totiž máme něco za sebou, a mnoho zakázek jsme realizovali právě v našem hlavním městě. A to není všechno. Abychom vám ulehčili rozhodování, sepsali jsme několik důležitých věcí, které potřebujete vědět, než se pustíte do potisku reklamního textilu

Účel potisku

Než začnete vybírat tiskárnu, určitě je dobré si ujasnit, co a proč chcete tisknout. Pokud chcete kvalitní a trvanlivý tisk, jsme na to ti praví. Používáme metodu tisku, která se nazývá sítotisk, což je tradiční a ověřená metoda. Také se hodí spíše na trochu větší zakázky, tiskneme od 30 kusů. Tiskneme na různý textil, který nám můžete dodat, nebo si ho vybrat z našeho sortimentu. Specializujeme se na tisk textilu. Nejvíc tiskneme na trička, mikiny, ale taky látkové tašky nebo vaky na záda. Plastové reklamní předměty nebo třeba keramiku u nás tedy nedostanete. 

Účel tisku může být různý, může jít o dárky pro partnery, kde budete volit třeba dražší, co nejkvalitnější řešení, nebo textil na krátkodobé využití, kdy budete chtít spíš ušetřit. Další otázkou může být, kde a kdy se textil bude používat? Jestli v zimě, pak volíme větší gramáž a hřejivý materiál, nebo naopak v létě, v prašném prostředí, atp. Za takové informace budeme rádi, protože vám pak můžeme připravit řešení na míru. 

Počet a barva

Dobře si spočítejte kolik kusů, i těch náhradních, skutečně budete potřebovat. V jakých velikostech a barvách. Barva se může odvíjet od vašeho vkusu, nebo třeba firemních barev. Barva má i psychologický vliv i to tedy berte v úvahu. Nebojte, rádi s vámi vše projdeme a zkonzultujeme. Pokud by v budoucnosti bylo třeba nějaký textil dotisknout, není v tom žádný problém. 

Kontrola

Tisková data si dobře zkontrolujte, je tam vše co má být? Zde určitě platí známé úsloví „dvakrát měř, jednou řež“. Ano, i my data zkontrolujeme a v případě nejasností se ozveme. U větších zakázek posíláme ke schválení kontrolní tisk zákazníkovi. 

Doručení

Máme klienty z celé republiky. Protože dokážeme celý proces od A do Z s vámi projít online, případně po telefonu, doručení standardně probíhá mezi 7 až 10 dnem k vám na adresu.  Po dohodě i v konkrétní den a čas, tak aby vám to vyhovovalo. Jakékoliv nejasnosti řešíme včas a vy je řešíte s kompetentní osobou

Potisk triček a textilu v Praze můžete tedy bez obav objednat u nás v Colorfactory.

Tak co, už jste rozhodnutí jít do tisku s námi? My jsme připraveni, a co vy? 

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku