Chystáte se na narozeniny? Pomůžeme vám vytvořit dokonalý dárek!

Dostali jste pozvání na oslavu narozenin? Tak to vás pravděpodobně čeká večer nebo možná i celá noc plná zábavy, dobrého jídla a pití. Nicméně přináší s sebou i pár starostí jako například to, co si vezmete na sebe nebo čím obdarujete oslavence. Výběr toho dokonalého dárku k narozeninám často nebývá vůbec jednoduchý, obzvlášť pokud chcete, aby byl skutečně unikátní a oslavence potěšil. Naštěstí pro vás máme řešení v podobě triček s vlastním originálním potiskem!

Perfektní dárek i památka na oslavu

Ptáte se, v čem spočívá kouzlo triček s vlastním motivem ? Tak zaprvé v tom, že pokud jeho návrhu věnujete dostatečnou dávku kreativity, vytvoříte jedinečný dárek, který oslavence i další zúčastněné pobaví a udělá jim radost . Tričko totiž nemusíte nechat vyrobit pouze pro člověka, který slaví narozeniny, ale také pro všechny ostatní hosty včetně sebe, což přijde vhod zejména na rodinných oslavách a sešlostech. Druhou velkou výhodou je také to, že si každý bude moci tričko nechat a získat tak jedinečnou památku na narozeninovou oslavu. Proto se určitě vyplatí vybrat narozeninový motiv, který vám tuto událost jednoznačně připomene. Na přední stranu můžete dát třeba fotku či kreslenou karikaturu oslavence, zatímco na zadní jeho jméno a datum konání oslavy. Když pak takové tričko vytáhnete ze skříně, určitě ve vás vyvolá plno příjemných vzpomínek.

Kvalita na prvním místě

Určitě nechcete, aby se tričko hned po prvním vyprání začalo párat nebo aby potisk popraskal a oloupal se. S námi se vám nic takového naštěstí nestane, jelikož při potisku využíváme odpovídajících technologií , které zajišťují kvalitu a odolnost každého potisku. Samozřejmě na každý motiv nevyužíváme ten samý postup, ale vždy jej přizpůsobíme individuálním nárokům motivu a materiálu a samozřejmě i požadavkům klienta.

Speciální efekty vždy zapůsobí

Každá oslava narozenin si žádá něco výjimečného, a to byste měli mít na mysli i při tvorbě vašeho originálního dárku. Proto se určitě nebojte využít i některých speciálních tiskových efektů z naší nabídky . Výběrem toho pravého totiž vaše tričko perfektně oživíte a dodáte mu ten správný luxusní nádech, který si taková jedinečná událost jako oslava narozenin doslova žádá.

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku