Chystáte svatbu? Co takhle věnovat sobě i hostům tričko na památku?

Možná se ptáte, pro koho je potisk triček a látkových tašek vlastně určený. Nejedná se totiž pouze o šikovný marketingový nástroj pro malé, střední či velké podniky, ale také o originální způsob, jak potěšit své blízké, připomenout si nějakou významnou událost nebo sjednotit všechny členy rodiny třeba během nějaké velké rodinné oslavy. Jednou z takových příležitostí, ke kterým se památeční trička dokonale hodí, je například svatba.

Svatba, na kterou nikdo nezapomene

Každý pár, který plánuje svatbu, se obvykle snaží docílit toho, aby hosté na tento důležitý den v životě obou partnerů pamatovali v dobrém. Proto na jejich seznamu úkolů nechybí položky jako dobré jídlo, sympatické místo konání a samozřejmě také příjemný hudební doprovod, který by na žádné pořádné veselce rozhodně neměl chybět. Stále se ale jedná o klasické záležitosti, které najdete na každé svatbě. Jak ji tedy můžete udělat ještě originálnější?

Řada novomanželů se rozhodne svým svatebním hostům poděkovat za to, že se s nimi tento výjimečný den rozhodli oslavit, nějakým pěkným dárkem, například originálním tričkem. Je na vás, jaký motiv si na něj vymyslíte. Může to být fotografie nebo karikatura vás a vaší drahé polovičky nebo jen vaše jména s datem svatby vyladěné do nějakého pěkného grafického zpracování. Motiv by měl každopádně odrážet povahu obou partnerů, aby v hostech dokázal vyvolat skutečně autentickou vzpomínku na váš velký den.

Vyladěná rozlučka se svobodou

Trička s originálním potiskem se však nehodí jen na svatební den, ale také k večeru, který mu předchází – takzvané rozlučce se svobodou. Tady se mohou vyřádit nejen páry, ale především jejich blízcí, kteří danou událost organizují . Na těchto akcích se parta oslavenců většinou snaží od okolních lidí odlišovat nějakými doplňky jako například šerpami nebo tématickými korunkami. Tak proč nezvolit pěkné tričko, které si mohou schovat na památku?

Večírky podobného rázu se často odehrávají v různých klubech, takže se určitě hodí využít různých třpytivých či fosforeskujících efektů, které se v daném prostředí budou skvěle vyjímat a navíc ještě podtrhnou náladu celého večera.

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku