Firemní trička a další textil potiskneme vašim motivem

Firemní trička a další textil potiskneme vašim motivem

Textil který vás reprezentuje nemusí být označen pouze logem.
Potisk pracovních oděvů

Potisk firemních triček, polokošil a pracovních oděvů

Potiskneme pracovní komplety a kombinézy, kalhoty s laclem, montérkové blůzy, klasické montérky, vesty, firemní trička, zástěry, sukně, pracovní pláště a další pracovní a ochranné oděvy.

Na potisk používáme vodové barvy, které mají matný hedvábný vzhled, jsou jemné, ale hlavně velmi odolné, můžete je prát na vyvářku a potisku to nijak neublíží. To se týká například textilu pro gastronomii.

Tisk můžeme doplnit o další efekty, technologie a strojní vyšívání.

 

Náhledy před tiskem. Polokošile pro personál hotelu Praděd.

Pracovní oděvy

Nabízíme široký sortiment profesních oděvů. V sortimentu máme i speciální pracovní trička, která vydrží větší zátěž a mohou se prát na 60° C. Pro pracovní trička se zpravidla používá větší gramáž ze 100% česané bavlny, trika mají dvojí prošití pro zvýšení pevnosti. Pro gastronomii nabízíme košile, barmanské halenky, zástěry a další sortiment. Textil pro gastronomii se často vyrábí ze směsných materiálů, které mají vysokou odolnost proti opotřebení a mohou být vystaveny častému praní.

Pracovní oděvy
Firemní oblečení

Firemní oblečení

Nabízíme firemní oblečení s pohodlným a elegantním střihem, který zaměstnanci rádi nosí. Potisk firemních oděvů patří mezi dobré investice. Tyto výrobky posilují sounáležitost pracovníků s firmou a vytváří její dobré image, navíc tvoří podstatnou složku reklamy firmy.

Výstražné reflexní vesty a oděvy

Nabízíme reflexní vesty, reflexní šátky a další bezpečnostní oděvy. Veškeré nabízené reflexní vesty jsou certifikované pro EU. Výstražné vesty se používají při snížené viditelnosti jako velmi účinný bezpečnostní prvek. Jsou vhodné pro cyklisty i chodce v silničním provozu, jsou nezbytné ve výbavě automobilistů, uplatnění nachází při akcích dětí ze školek a škol.

Výstražné reflexní vesty a oděvy