Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem
Potřebujete poradit? Ozvěte se nám na
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554
Firemní textil potiskneme vašim motivem

Firemní textil potiskneme vašim motivem

Textil který vás reprezentuje nemusí být označen pouze logem.
Potisk pracovních oděvů

Potisk pracovních oděvů

Potiskneme pracovní komplety a kombinézy, kalhoty s laclem, montérkové blůzy, klasické montérky, vesty, trička, zástěry, sukně, pracovní pláště a další pracovní a ochranné oděvy.

Na potisk používáme vodové barvy, které mají matný hedvábný vzhled, jsou jemné, ale hlavně velmi odolné, můžete je prát na vyvářku a potisku to nijak neublíží. To se týká například textilu pro gastronomii.

Tisk můžeme doplnit o další efekty, technologie a strojní vyšívání.

 

Náhledy před tiskem. Polokošile pro personál hotelu Praděd.

Pracovní oděvy

Nabízíme široký sortiment profesních oděvů. V sortimentu máme i speciální pracovní trička, která vydrží větší zátěž a mohou se prát na 60° C. Pro pracovní trička se zpravidla používá větší gramáž ze 100% česané bavlny, trika mají dvojí prošití pro zvýšení pevnosti. Pro gastronomii nabízíme košile, barmanské halenky, zástěry a další sortiment. Textil pro gastronomii se často vyrábí ze směsných materiálů, které mají vysokou odolnost proti opotřebení a mohou být vystaveny častému praní.

Pracovní oděvy
Firemní oblečení

Firemní oblečení

Nabízíme firemní oblečení s pohodlným a elegantním střihem, který zaměstnanci rádi nosí. Potisk firemních oděvů patří mezi dobré investice. Tyto výrobky posilují sounáležitost pracovníků s firmou a vytváří její dobré image, navíc tvoří podstatnou složku reklamy firmy.

Výstražné reflexní vesty a oděvy

Nabízíme reflexní vesty, reflexní šátky a další bezpečnostní oděvy. Veškeré nabízené reflexní vesty jsou certifikované pro EU. Výstražné vesty se používají při snížené viditelnosti jako velmi účinný bezpečnostní prvek. Jsou vhodné pro cyklisty i chodce v silničním provozu, jsou nezbytné ve výbavě automobilistů, uplatnění nachází při akcích dětí ze školek a škol.

Výstražné reflexní vesty a oděvy