Inspirace: Absolventské mikiny pro studenty a žáky

Kolektiv třídy, mladí lidé nebo děti, kteří si teprve hledají svou cestu. Mají různé koníčky, cíle i budoucnost. Přesto jde o nezaměnitelnou skupinu, která drží pohromadě a mají mnoho společného. Když se mají po letech rozejít, chtějí mít něco, co pojí všechny dohromady, na co se po čase podívají a vybaví se jim všechny ty společné vzpomínky. Proto jsme připravili článek o absolventských mikinách

Absolventské mikiny

Už jste se určitě setkali s tričky, které na sobě mají žáci posledních ročníků. Může jít i o děti, které opouštějí školku, deváťáky nebo maturanty. Absolventská mikina je v podstatě to samé, ale má oproti tričku své výhody. Mikina vydrží déle. Pokud je chladněji, nezakrýváte při nošení její potisk, protože se jedná o svrchní díl oblečení. A je neotřelá. 

S co s motivem na mikinu? 

Buďte kreativní, ale nepřehánějte to. Promyslete, jak bude motiv vypadat na mikině, kdo ho uvidí a s humorem nezacházejte příliš daleko. Pokud potřebujete inspiraci, máme pro vás připraveno až 80 různých motivů. Tady najdete všechny motivy. Pak už jen stačí vybrat velikost mikin a barvy. Naše motivy jsou zpracované pro dvoubarevný tisk na přední a jednobarevný tisk na zadní straně. Navíc můžete doplnit třebalogo nebo jinou vámi dodanou grafikou. 

Na co si dát pozor

Možná máte ve třídě někoho, kdo pěkně kreslí, nebo to umí s grafikou. To je super. I motiv vlastní výroby může skvěle vystihovat atmosféru konkrétní třídy. Jen je třeba pamatovat, že grafika musí být připravena ve vektorech a v dostatečném rozlišení pro tisk. Taky si dejte pozor na použití velmi slabých linek, aby nebyly pod hranou tisknutelnosti. A také na to, kolik barev budete chtít použít. S každou barvou navíc, se totiž zvyšuje cena tisku. 

Dobře si zkontrolujte také texty a hlavně jména na zadní straně. Ať nikdo nechybí, nebo nemá ve jméně překlep. A nakonec, vezměte v úvahu střih. Pokud chcete mít na přední straně velký motiv, vybírejte mikiny bez zipu a kapsy. 

A teď se podíváme na konkrétní motivy

Na motivech mikin bývá něco na odlehčení. To můžete dosáhnout vtipným sloganem, heslem, obrázkem nebo kombinací obojího. Ty nejlepší motivy v sobě skrývají i skryté pozitivní poselství nebo obecnou pravdu, přání nebo smysl. Podívejme se na některé konkrétní z naší sbírky motivů a všimněte si rozdílů v myšlence, které jednotlivé motivy mají a přemýšlejte jak a co, asi nejvíce vystihuje váš kolektiv. 

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku