Jste v posledním ročníku? Nechte si potisknout trička nebo mikiny

Oděvy s vlastním potiskem jsou stále velmi oblíbené. Existuje několik možností, jak trička či mikiny potisknout. Cena závisí nejen na použitém podkladu a počtu kusů, ale také na zvolené technologii tisku.

Originální trička, mikiny, čepice  a jiné druhy oblečení či doplňků se v posledních několika letech těší nebývalé oblibě. Stálicí jsou absolventská trička, ale věřte, že u nich to zdaleka nekončí. Poměrně běžné jsou i trička či mikiny s vlastním potiskem pro skupiny přátel, kolegů či zájmových sdružení. 

Vlastní grafika na oblečení se hodí pro různé příležitosti, například narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou, firemní teambuilding a jiné. Je možné samozřejmě vytvořit i jedno jediné vlastní tričko s originálním potiskem, pokud rádi vyčníváte z davu a chcete mít jistotu, že vaše tričko, či jakýkoli jiný kus oděvu, bude skutečně originální a jedinečný.

Kde a co si lze nechat potisknout

Nejjednodušší možností, kde nalézt možnosti vlastního potisku, je samozřejmě internetový vyhledávač. Stačí zadat ‘potisk na tričko’ či ‘vlastní potisk’ a objeví se vám opravdu velké množství firem, které tuto službu nabízejí. Potisknout si můžete nechat prakticky cokoliv, od výše zmiňovaného oblečení, přes plátěné tašky, čepice, spodní prádlo, ponožky až po boty, batohy, deštníky a klíčenky.

 

42 skolni tricka

Navštívila nás moudrost, zazvonila, nebyli jsme doma.

45 tricka skolni

Nepropadej naději

11 skolni tricka

Jasně..a dál?

44 skolni tricka

Nikdo není bez chyb, i hovno má své mouchy.

Podívejte se na naší galerii absolventských triček i s nápisy

 

Kolik za originál zaplatíte

Cena výsledného produktu s vlastním potiskem je závislá na několika faktorech. Prvním je typ zboží, které chcete nechat potisknout. U nás nabízíme celý produkt, tedy zakoupíte u nás jak tisk, tak i předmět, na který se bude tisknout. Je velmi velký rozdíl, zda chcete vlastní potisk na jednoduchou plátěnou tašku nebo na opravdu kvalitní mikinu. Druhým faktorem ovlivňujícím výslednou cenu, je množství potištěných kusů jedním motivem. A také záleží jaký zvolíte typ tisku. V zásadě máte na výběr z digitálního tisku, transferového tisku a  sítotisku. 

 

Transfer

Tento typ tisku je stejně kvalitní jako digitální tisk. Technologicky je obdobný jako sítotisk, ale barva se nenanáší přes síto přímo na textil, nýbrž na speciální fólii a následně se zažehluje. Cena tisku se odvíjí  s počtem objednaných kusů. Na rozdíl od sítotisku je ale vhodnější pro nižší náklady.  Jeho předností oproti sítotisku je možnost potisku různých reklamních produktů, kšiltovek, umožňuuje potisknout například kapsy, nebo látky s podšívkou a další   speciální materiály se kterými by si sítotisk jen těžko poradil. Další výhodou je také to, že si můžete nechat vyrobit jen samotné fólie a lisovat si je podle potřeby sami.

Sítotisk

Potisk trička sítotiskem je velmi kvalitní a trvanlivý. Hodí se pro velké množství kusů a jednodušší návrhy s omezeným počtem barev. Cena je velmi odvislá od počtu kusů které chcete vyrobit. Většina firem má na sítotisk limit minimálního počtu kusů (u nás je to 30). Cena je pak o něco dražší. U velkých objednávek se ale naopak můžete dostat na cenu i od 20,-Kč/ks. Hodí se tedy pro firemní trička, reklamní tašky a jiné předměty, kterých je potřeba vyrobit najednou velké množství.

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku