Látková taška s potiskem? Kde ji využít?

Igelitkám odzvonilo! No, ne tak úplně. Stále jsou pro mnoho nakupujících lepší variantou, než tašky papírové, nebo látkové. Je to jistě o osobních preferencích, vztahu k ochraně životního prostředí, nebo o náhodě, prostě nemáte jinou možnost. Kde, ale určitě můžete využít látkové tašky a zajistit si tím úspěch? Tady jsou tipy. 

Konference a firemní dárky

Chcete obdarovat obchodní partnery, účastníky konference nebo školení, ale nevíte do čeho jim dárky dát. Igelitová taška to určitě nebude. Papírová se nehodí vždy. Proč? Zvlášť, když jsou dárky těžší nebo větší se nehodí. Může se roztrhnout a nemá moc dalšího využití. Ideální variantou jsou látkové tašky s potiskem vašeho loga nebo názvu firmy. Zaprvé, sama taška je už dárkem a bude využívána dál. Zadruhé, látková taška se neroztrhne, něco vydrží. 

Jedna taška na nákup

Nákupy. Ať už je milujete nebo nenávidíte. V drtivé většině se jim nevyhnete. Záleží vám na čistém životním prostředí? Dejte to najevo tak, že investujete do látkové tašky, místo nákupu jednorázových igelitových tašek u kasy. Proč? Skutečně se to vyplatí? Nejen finančně, ale ekologicky určitě. Na 1 látkovou tašku, kterou máte, než ji vyhodíte, byste využili 170 igelitových. A to není vše. Na skladování a likvidaci jdou celosvětově miliardy amerických dolarů. Navíc, existují i odolnější látkové tašky, které vám vydrží i několik let, nebo jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu, takže se jejich využití opakuje. A jako bonus, jsou stylovější. Vybírat si můžete z různých barev, střihů, materiálů nebo s oblíbeným brandem. 

Módní doplněk

Ať už jako dárek pro jednoho, pro více nebo pro sebe, je látková taška s originálním potiskem vhodným módním doplňkem. Jste parta kamarádek? Klub nebo sportovní tým? Děláte rádi věci spolu a stejně? Nechte si potisknout originální text nebo grafiku na tašku. Látková taška s vyšší gramáží může snadno nahradit kabelku. Noste ji přes rameno. Zkuste sladit outfit a hurá na nákupy, do práce nebo procházku. 

Pokud uvažujete o potisku látkových tašek nebo potisku triček, určitě se nám ozvěte. Rádi vám poradíme. 

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku