Menu
Potřebujete poradit:
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554 jsme online (po-pá 8:00 - 16:30)
Slovenský jazyk
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554
 
prodyšný tisk discharge do odbarveného vlákna
plnobarevný rastrový tisk sítotiskem
nejlepší ceny již od malých nákladů
sítotisk správná volba pro potisk textilu
Látkové tašky s potiskem

Látkové tašky s potiskem

praktické a cenově dostupné

Bavlněné a plátěné tašky s potiskem se řadí k nejoblíbenějším reklamním předmětům. Jsou lehké, ale zároveň dostatečně pevné, aby zvládly každodenní pochůzky i těžké nákupy. Látková taška s potiskem může navíc sloužit jako zajímavý firemní dárek či originální obal různých výrobků. Prohlédněte si naši širokou nabídku bavlněných a plátěných tašek k potisku, ve které najdete nejen značkové kousky, ale také prověřené neznačkové produkty za skvělé ceny.

Látkové tašky

Látkové tašky s potiskem - ukázky realizací

Jak zadat poptávku na potisk látkových tašek?

  1. Vyberte typ bavlněných tašek, o které máte zájem. Uložte je do poptávkového formuláře.
  2. Uveďte, zda budeme tisknout na bílé, naturální nebo barevné tašky. Konkrétní odstíny zadáte až při objednávce.
  3. Vyplňte, kolik plátěných tašek s potiskem budete chtít vyrobit. Minimum je 30 kusů, u fotografických rastrových motivů 100 kusů.
  4. Vložte do poptávky náhled motivu.

Nebo nás kontaktuje na emailu sales@colorfactory.cz a napište své požadavky. Dotazy na tel: +420 608 349 554

Spočítejte si cenu plátěných tašek s potiskem:

Spočítejte si orientační cenu plátěných tašek s vlastním potiskem v naší nezávazné on-line kalkulaci. Poptávku tak můžete zadat s reálnou představou o finanční náročnosti tisku vaší zakázky.

Jak vybrat látkovou tašku k potisku?

ROZMĚRY BAVLNĚNÝCH A PLÁTĚNÝCH TAŠEK
Pro reklamní účely se nejčastěji používají látkové tašky široké 38 cm a vysoké 42 cm, v nabídce však máme i další rozměry tašek. Vybírat můžete také z tašek s širokým dnem, u kterých se dá mimo šířky a výšky volit také hloubka.
 
UCHA LÁTKOVÝCH TAŠEK
Látkové tašky k potisku nabízíme jak s dlouhými, tak s krátkými uchy. Ty jsou standardně ze stejného materiálu jako taška, v našem sortimentu však najdete i propracovanější plátěné tašky s pevnými popruhy.
 
GRAMÁŽE LÁTKOVÝCH TAŠEK K POTISKU
Standardní gramáž látkových tašek je přibližně 140 gsm . Mimo to však můžete vybírat také z gramáží okolo 200 – 350 gsm, které zaručují vyšší kvalitu a lepší nosnost nákupní tašky.
 
BARVY BAVLNĚNÝCH A PLÁTĚNÝCH TAŠEK

U našich zákazníků jsou velmi oblíbené nebarvené naturální tašky. Zajímavou variantou jsou naturální tašky s barevnými uchy, ke kterým lze sladit barvu tištěného motivu. Široké uplatnění nachází i barevné plátěné tašky, kde největší možnosti ve výběru barev nabízí standardní látkové tašky (38 × 42 cm) výrobců Falk&Ross a Westford Mill.

Širší sortiment látkových tašek

Širší sortiment látkových tašek

V nabídce látkových tašek k potisku najdete nejen klasické nákupní tašky, ale také tašky plážové, cestovní či sportovní. Nechybí ani kosmetické tašky, látkové taštičky na víno, látkové kabely a různé typy vaků.

Napište nám a objevte všechny možnosti!

Náročné tisky za příznivou cenu

Náročné tisky za příznivou cenu

Potisk látkových tašek sítotiskem umožňuje reprodukovat i rastrové plnobarevné motivy. U větších zakázek tato technologie navíc zaručuje bezkonkurenční ceny.

Bavlněné a plátěné tašky s potiskem od nás jsou skvělou volbou, pokud hledáte kvalitu za dostupnou cenu.

Látkové tašky = eko tašky

Látkové tašky = eko tašky

S ohledem na omezování igelitových tašek jdou bavlněné tašky s potiskem naproti současným trendům a jejich obliba neustále stoupá. Látkové eko tašky jsou dobře recyklovatelné. V našem sortimentu nechybí ani bio tašky s certifikátem GOTS. Zástupcem nejen ekologických, ale i etických produktů jsou Fair Trade tašky.

Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.