Látkové tašky unesou cokoliv

Látková taška nebo také „plátěnka“. Pro někoho symbol devadesátých let, který už je dávno mimo módu. Pro někoho nedocenitelný pomocník pro každodenní nákupy. Pro někoho nepostradatelný módní doplněk. Ať už řadíte sami sebe do kterékoliv z těchto kategorií, pojďte se podívat, jaké výhody používání látkových tašek má a na co všechno je můžete použít.

Jedna látková taška místo 250 igelitových

Představte si, že si jdete každý všední den cestou z práce koupit potraviny na večeři. K nákupu přihodíte igelitovou tašku, doma z ní zakoupené věci vybalíte a tašku použijete jako sáček do koše. A to v tom lepším případě, v horším případě ji rovnou hodíte do kontejneru na plasty. Za rok to uděláte nejméně 250krát. A teď si do kabelky nebo batohu sbalte látkovou tašku. Z 250 igelitek za rok je rázem jedna jediná látková taška. Možnost opakovaného využití látkových tašek je velmi ekologická. Snížíte tím množství plastového odpadu ve své domácnosti a ušetříte také peníze. Kdyby igelitová taška stála ve všech obchodech 4 Kč, může to být i 1 000 Kč za rok. A když látková taška doslouží? Uši se utrhnou a ve dně tašky už je díra velká tak, že ztrácíte věci? Stejně jako ostatní vysloužilý textil můžete tašku použít na úklid či jako na záplaty na potrhané oblečení. 

latkove tasky tisk
tisk tasek_design
tisk tasek skand

 

Není to jen ekologické, aneb další výhody látkových tašek

 

Že jsou látkové tašky ekologické už tedy víme, jaké jsou ale jejich další výhody?

 

  • Jsou skladné – látkovou tašku jednoduše sbalíte do kabelky či batohu. Vždy tak můžete být připravení na nečekaně velký nákup nebo třeba návštěvu knihovny. V každém Vašem zavazadle můžete mít stále jednu látkovou tašku připravenou a už nikdy nebudete muset použít žádnou igelitovou.
  • Hodí se ke všemu – látková taška nemusí být zdaleka jen doplněk na chození v teniskách a mikině po parku. Hodí se k šatům i obleku, k plavkám i zimnímu kabátu. Na výlet, do města, ale třeba i do divadla. Stačí zvolit správnou barvu a potisk.
  • Vyjadřuje názor – látkovou taškou můžete vyjádřit svůj názor nebo ukázat, co Vás baví a co máte rádi. Vtipný obrázek, popisek nebo hláška. Název oblíbené kapely, logo auta nebo fotka Vašeho mazlíčka. Pokud v obchodech neobjevíte Váš vysněný motiv, existuje jednoduchá řešení – využijte tisk na tašku. Návrh si vytvoříte sami a necháte si látkovou tašku potisknout přesně podle Vašich představ. Fantazii se meze nekladou.
  • Může být výhodným marketingovým krokem – tisk na tašku může být také řešením, chcete-li prezentovat Váš produkt či firmu. Ať už budete tašku nosit vy nebo ji budete využívat jako dárek pro vaše spolupracovníky či zákazníky, kreativně potisknutá taška s logem Vaší společnosti zaujme a bude dělat reklamu všude, kam s ní vyrazíte.

 

Ať už se rozhodnete nechat si i nadále tašku jen jako nosič nákupů, nebo využijete tisk na tašku a vytvoříte si takovou, která bude módním doplňkem napořád, můžete na sebe být pyšní! Děláte totiž radost nejen sobě, ale hlavně přírodě.

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku