Léto je za námi. Vybavte své zaměstnance příjemnými mikinami

Teplé dny jsou za námi. Zvyšování cen energií a zima před námi. Máte zaměstnance, kteří pracují v provozu, kde je chladno, nebo jsou občas venku? Vybavte je firemními mikinami, určitě vám poděkují. Dejte jim najevo, že jste za ně rádi a navíc podpořte firemní identitu, tím, že mikiny budou potisknuté vaším logem. 

Jaký druh zvolit? 

Potisknout vám můžeme jakýkoliv typ a střih textilu. Vybrat si můžete z naší nabídky kvalitních mikin nebo nám poslat k potisku své. Pojďme se podívat na některé otázky a možnosti, dle čeho vybírat. 

Teplo nebo zima? 

I mikiny, podobně jako trička, se liší svou gramáží a materiálem, což má vliv na hřejivost. 

Průměrná gramáž mikin je kolem 260g /m2, čím vyšší, tím teplejší. Materiál je většinou kombinace cottonu a polyesteru. 

Kapuce nebo bez? 

Potřebují vaši zaměstnanci občas chránit hlavu, nebo budou spíš uvnitř? Pracují ve stoje, nebo spíš sedí? Kapuce může být dobrým pomocníkem, ale taky zbytečnou překážkou nebo dokonce bezpečnostním rizikem.

Samozřejmě je možné celou zakázku kombinovat a podobně je to i s klokaní kapsou. 

Zip nebo nic

Výhoda zipu je jednodušší oblékání a svlékání mikiny, než přes hlavu. Další výhoda je, když se teplota v místnosti mění a rozepnutím mikiny regulujeme svou teplotu. Na druhou stranu mikiny bez zipu vydrží většinou déle, jsou vhodné do prašnějšího prostředí. Co se týká límečků, je to již otázkou vkusu. 

Barva

O barvách a jejich vlivu jsme se rozepsali v tomto článku. 

Potisk

Každou mikinu vám můžeme potisknout textem, obrázkem nebo obojím. Stačí nám poslat nezávaznou poptávku a my uděláme cenovou kalkulaci. Používáme sítotisk, který je velmi odolný a trvanlivý. Víc o našem tisku a výhodách sítotisku se dočtete tady

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku