Menu
Potřebujete poradit:
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554 jsme online (po-pá 8:00 - 16:30)
Slovenský jazyk
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554
 
prodyšný tisk discharge do odbarveného vlákna
plnobarevný rastrový tisk sítotiskem
nejlepší ceny již od malých nákladů
sítotisk správná volba pro potisk textilu
Sítotisková tiskárna Color Factory Chrudim

Sítotisková tiskárna Color Factory Chrudim

váš partner pro potisk textilu

Color Factory s.r.o.

Jsme středně velká sítotisková tiskárna se sídlem v Chrudimi. V oboru polygrafie působíme od roku 1992. V roce 2004 jsme se specializovali na potisk textilu sítotiskem. Zaměřujeme se na jeho specifika, díky tomu již běžně realizujeme i náročné plnobarevné tisky na textil řešené separací barev. Posouváme možnosti sítotisku, na reaktivně barvené látky dokážeme nanést tiskovou barvu přímo na vlákno a docílit tak prodyšný a velmi jemný tisk. Jako první firma v ČR tiskneme na strojích předního světového výrobce tiskařských strojů ROQ. Používáme k přípravě šablon stroj CTS amerického výrobce M&R. Odpadá tak tisk filmů, tiskový motiv se nanáší přímo na emulzi šablon při rychlosti sto šablon za směnu a ve vynikající hranové ostrosti a bohatosti rastrů. Nová LED osvitová jednotka nám oproti klasické snížila čas osvitu ze šesti minut na dvacet vteřin. Tím jsme docílili digitalizaci přípravy tiskových šablon, která vede k bezkonkurenčnímu zvýšení kvality a rychlosti tisku.

Color Factory s.r.o.

Naše iniciativy se netýkají jen tisku samotného. Rozšiřujeme nabídku reklamního textilu, spolupracujeme s šicími dílnami při zhotovení zakázkového textilu. Drobný detail, jakým je vytištění etikety s logem v místě původní etikety přispívá k této snaze. Vytvořili jsme kolekci bavlněných tašek v nových zajímavých designech a jsme připraveni v rámci našich technologických možností rozšířit nabídku o další doplňkový program.

Výrobu poměrně pestrého sortimentu se nám podařilo optimalizovat od zadání zakázky až po její doručení na místo určení. Cílem bylo zjednodušení pro zadavatele, při zachování důsledné kontroly na všech stupních. Nyní jsme schopni pružně odbavit drobné zakázky i rozsáhlé projekty. Disponujeme denní kapacitou cca 8000 tisků.

Vážíme si našich zákazníků a proto se snažíme jim vyjít maximálně vstříc. Vyzkoušejte i Vy naše služby, nebo nás navštivte. Rádi Vás seznámíme s provozem a ukážeme výsledky naší práce.

Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.