Skupinová trička: sjednoťte váš tým a přiveďte jej k vítězství!

Skupinová trička a kreativní potisk triček se netýká pouze velkých firem nebo menších podniků! Je sice pravda, že v propagaci skupin a firem mohou být velmi efektivní, nicméně nejedná se o jediný účel, za kterým můžete zakázkového potisku využít. Na vlastní kůži se o tom můžete přesvědčit, pokud jste například součástí nějaké větší skupiny. Trička s jednotným potiskem totiž mohou pomoci její členy stmelit, a tak posílit vašeho týmového ducha.

tricka s tiskem trosecnik
tisk na trika
skupinova tricka

Sportovní týmy

Typickým příkladem skupiny, pro kterou se dokonale hodí trička s vlastním potiskem, jsou sportovní týmy. Ať už totiž hrajete fotbal, volejbal, florbal nebo jiný kolektivní sport, určitě se budete cítit mnohem více sjednocení, když budete mít na sobě jednotná trička s logem vašeho týmu. Mimo to si tak zajistíte, že vás protihráči budou brát opravdu vážně, což vás posune o krok blíže k výhře.

Spolky a kroužky

Navštěvujete pravidelně nějaký spolek či kroužek, který sdružuje lidi se stejnými zájmy jako máte vy? Dejte o tom okolí vědět! V případě, že se jedná o pěvecký sbor nebo taneční skupinu, tak mnohem více vyniknete, když si vy i ostatní členové oblečete originální tričko s vaším názvem. Nemusíte jej však nosit pouze na vystoupení, ale i mimo něj, čímž svému klubu uděláte dokonalou reklamu a třeba se vám podaří nalákat i pár nových členů.

Školní třídy

Kolik šťastných vzpomínek ze základní nebo střední školy vám utkvělo v paměti? Určitě byste jich posbírali spoustu. Proč si tedy na váš absolventský rok nevytvořit perfektní památku ve formě školního trička? U nás si můžete vybírat ze spousty grafických návrhů a hlášek, takže se vám určitě podaří najít motiv, který bude přesně vystihovat charakter vaší třídy. I kdybyste jej měli jen po letech objevit při jarním úklidu ve skříni, tak vám jistě vykouzlí úsměv na tváři. S doladěním návrhů triček vám také rádi pomůžeme, pokud si něčím nebudete jistí.

Cestovatelské skupiny

Trička s potiskem přijdou vhod i různým cestovatelským skupinám. Nesejde na tom, zda s partou pravidelně vyrážíte na vodu nebo máte klub, se kterým objíždíte celou republiku nebo dokonce zahraniční destinace. Jednotná trička pro vás budou skvělým poznávacím znamením, se kterým vás nikdo jen tak nepřehlédne, a vy se tak jeden druhému stoprocentně neztratíte.

Našli jste se v některé ze skupin a chtěli byste svůj tým také sjednotit? Pak vám rádi vyrobíme trička přesně na míru. Nabízíme široký sortiment oblečení k potisku – polokošile, dětskádámská i pánská trička nebo mikiny.

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku