Výroba triček s potiskem za příznivou cenu

Jako výrobce triček s dlouholetými zkušenostmi zaručujeme stálobarevnost a dlouhou životnost potisku. Výrobu potisku na trička realizujeme sítotiskem, který je cenově přívětivý a zároveň kvalitní. Navíc umožňuje i nestandardní umístění tisku a doplnění potisku trika speciálními tiskovými efekty.

 

Vaši zakázku vyřídíte rychle a pohodlně online – od poptávky výroby triček až po schválení korektur. Výroba triček na zakázku je oblíbená u firem, spolků, reklamních agentur a dalších institucí, stejně jako u soukromých osob z celé České republiky. Sjednoťte svůj tým se skupinovými tričky nebo si prohlédněte naše školní, absolventská a maturitní trička.

Nechte si vyrobit originální trička s potiskem, díky kterým se v davu rozhodně neztratíte. Návrh triček vám rádi graficky připravíme.

potisk tricek
Colorfactory

Zaručujeme trvanlivost potisku

Potisk triček sítotiskem zaručuje dlouhou životnost i při častém praní a nošení, barvy se nespírají a neztrácí sytost. Sítotisk využíváme i při výrobě plátěných tašek.

Colorfactory

Jemné a prodyšné potisky na trička

Při výrobě trička s potiskem používáme discharge barvy, které umožňují odbarvení látky v místě tisku. Výsledkem je dokonalé spojení tiskové barvy a textilního vlákna. Barvy jsou jasné a zářivé, tisk na trička si zachovává jemnost a prodyšnost.

Colorfactory

Realizujeme i náročné tisky

Potisk triček sítotiskem umožňuje reprodukovat i plnobarevné rastrové fotografie a náročné grafické předlohy.

Colorfactory

Tiskneme na trika i velké formáty

Na trička standardně tiskneme do velikosti 38 × 48 cm, pokud to dovolí velikost textilu. Největší tiskový formát je 50 × 70 cm, to se týká spíše přířezů na tričko pro výrobce módy a volnočasového oblečení. Nabízíme široký sortiment oblečení k potisku – polokošile, dětskádámská i pánská trička nebo mikiny.

Colorfactory

Výrobu triček zajistíme levně

Předností sítotisku oproti digitálnímu tisku je přívětivější cena. U vyšších nákladů (stovky a tisíce kusů) jde o technologii, která zaručí bezkonkurenčně nejlevnější vlastní potisk triček.

Colorfactory

Reklamní trička s vlastním potiskem

Pro potisk firemních triček nabízíme rozsáhlý sortiment reklamních triček od předních výrobců. Pokud nenajdete tričko, které hledáte, obraťte se na nás, rádi vám poradíme.

Ukázky potisku

Nezávazná poptávka

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku

Výroba náročného potisku na trička

Sítotisk umožňuje reprodukovat také plnobarevné předlohy. Umožňuje velmi kvalitní, ale přesto levný potisk triček. Podrobnější údaje, včetně technologií separací barev dosahujících nejlepších výsledků při tisku rastrových motivů, najdete na webu v oddílu technologie tisku. Prohlédněte si možnosti.

Černé tričko. Alia Tempora.

Velikost a umístění motivů na trička

Můžete zvolit velikost tisku, ta je omezena pouze velikostí textilu. Volitelné je umístění motivů na tričkách. Pokud zvolíte tisk na bok trička, ten je možný pouze u bezešvého textilu. To se týká části pánských a unisexových triček.

Vytvořte si vlastní originální trička, která budou geniálním dárkem na rodinnou oslavu!

Výroba triček

Vyberte pozici tisku na tričkách

Přední strana:

1. na srdce, 2. na prsa, 3. dolní lem

Záda:

4. za krk, 5. na lopatky, 6. dolní lem

Rukáv:

9. na pravý rukáv, 10. na levý rukáv

Bok:

7. na pravý bok, 8. na levý bok

Každá z pozic se počítá jako samostatný tisk.

Pozice tisku