5 nejslavnějších motivů na trička

Máte to ve skříni a můžete tím vyjádřit svůj názor, osobnost či kreativitu. Co je to? Je to tričko. Tričko, více než jiné kousky z našeho šatníku, dokáže vyjádřit určitou myšlenku. Můžeme jím pobavit, šokovat, povzbudit nebo vést k zamyšlení. Kreativní vlastní potisk je možností, jak dát světu najevo, kdo jste. Přesto jsou na světě oblíbené motivy, které nikdy nevyšly z módy a jsou takovými superstar mezi tričky.

O jaké motivy se jedná, to se ihned dozvíte. Určitě jste některé z nich alespoň jednou viděli nebo jste dokonce takové tričko měli.

I LOVE NY

Známé logo, které vytvořil Milton Glaser při cestě taxíkem, je jedno z nejkopírovanějších log na světě. Obvykle jej uvidíte na bílém tričku, kde je toto logo dobře viditelné.

5 nejslavnějších motivů na trička: I love NY

Logo kapely Rolling Stones

Další známé logo s ústy a vyplazeným jazykem je oblíbeným motivem nejen fanoušků této světoznámé hudební skupiny. Logo vzniklo v roce 1970 a je přisuzované studentovi umění v Londýně Johnu Paschemu. Tento červený motiv se dobře vyjímá na černém tričku. 

5 nejslavnějších motivů na trička: Logo Rolling Stones

Superman

Kdo by ho neznal. Idol všech kluků a holek. Muž z oceli. Kdo by nechtěl být jako on? Znak supermana obzvlášť vynikne na modrém podkladě. Vyzkoušejte tento velmi známý motiv, kterým se tak trochu přibližujete super muži nebo super ženě.

5 nejslavnějších motivů na trička: Superman

Albert Einstein

I tento světový velikán, tentokrát z vědeckých kruhů si vydobyl své místo na trhu triček. Díky jeho nezapomenutelnému vzhledu a inteligenci zdobí miliony triček jeho portrét. 

5 nejslavnějších motivů na trička: Albert Einstein

Mickey Mouse

Postavička z animované pohádky se dostala už ve 40. letech na vše, na co se dalo tisknout. Popularita mezi dětmi, ale i dospělými dodnes nepohasla. Trička s motivem Mickey Mouse patří stále mezi topstar. 

5 nejslavnějších motivů na trička: Mickey Mouse
Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku