Hledáte levný potisk triček, zajímá vás kolik to stojí a jak ušetřit?

S příchodem jara a teplejšího počasí přichází chvíle, kdy je potřeba probrat svůj šatník. Po zimě je žádoucí se ujistit, že jste na teplo dostatečně připravení. Jak jsou na tom vaše trička? Mate jich dost? Líbí se vám? Odpovídají trička tomu, kým jste? Nebo jste už abdikovali na svůj vkus a spokojíte se jen s tím, co se nabízí v obchodech? Co takhle pustit fantazii na špacír a vyzkoušet levný potisk triček? Proč ale jít do trička s vlastním potiskem? Kolik vás to bude stát? A je možné nějak ušetřit?

Proč potisk triček vyzkoušet

Využití triček s vlastním potiskem má široké uplatnění. Dejte například průchod své vlastní originalitě. Zrealizujte své sny. Pojďte si nechat vyrobit tričko na přání. Přesně podle svého vkusu, přesně s motivem, který o vás konkrétně vypovídá, jací doopravdy jste. Díky profesionálnímu sítotisku jich budete mít dostatek jak pro sebe, tak i pro své blízké.
Nejlevnější potisk triček nabízíme i pro firemní klientelu. Potřebujete reklamní trička pro své zákazníky? Vytvořte designové tričko, které vaši klienti budou nosit rádi a nehodí ho do pytle s nápisem „odvést na chatu“. Udělejte si výjimečnou reklamu. Tričky můžete obdarovat i své zaměstnance a jejich rodiny. Oblečte celou úzkou i širší rodinu vaší společnosti. Prezentace přes firemní oblečení je důležitým prvkem prosperující firmy.

Kolik to stojí

Aby vyšel potisk na trička levně, je samozřejmě nutné trička vytisknout ve větším nákladu. Nemusíte se ale obávat toho, že je nutné kupovat stovky triček různých velikostí. Faktem zůstává skutečnost, že sítotisk již od malých nákladů vychází levněji než digitální tisk.
U jednodušších tisků, kde se používají především přímé barvy, to může být již od 30 kusů. Toto množství je ideální pro obdarování rodinných příslušníků, spolužáků nebo kolegů ze zaměstnání. Zároveň je to nejnižší počet pro případný prezent určený klientům. Složitější plnobarevné rastrové motivy samozřejmě vycházejí o něco více. Stále ale platí, že čím větší počet kusů, tím se dostáváme na nižší cenu tisku.
Právě z tohoto důvodu poměru kvality a ceny je sítotisk neodmyslitelným například pro prodejce triček, firmy, různé instituce, ale i hudební a zábavní kluby a podobně.
Pro lepší přehled o našich cenách využijte naši on-line kalkulaci.

Jak ušetřit

Aby vás vyšel potisk triček levně, zkuste se držet následujících pravidel. Díky nim cena neovlivní potisk triček negativně, ale naopak se bude držet tam, kde ji chcete mít.

  • 1. pravidlo zní: Pokud je to možné, nedávejte motivy pro potisk na různá místa textilu. V praxi to znamená, že nebudete dávat potisk také na oba rukávy, za krk, na záda nebo na srdce současně. Vždy je lepší si vybrat jedno místo, kde se bude vaše grafika vyjímat nejvíce. Samozřejmě je možné potisknout tričko kdekoli, ale tím se navyšuje cena.
  • 2. pravidlo: Cenu ovlivňuje počet tištěných barev. V jednoduchosti je síla. Někdy je ten nejlepší design vyjádřen jen jednou nebo dvěma barvami. Nesnažte se originalitou utopit kvalitní nápad. Pokud jsou v motivu barvy nerozumně a nevýrazně použity, nemusí působit dobře. Naopak dvou nebo tříbarevný graficky dobře zpracovaný motiv může vyjít daleko lépe. Cenu ale neovlivňuje bohatost a složitost motivu. Na motivu se tedy můžete vyřádit. Ale o počtu barev zkuste přemýšlet.
  • 3. pravidlo: Využijte barvu trička. Při vytváření svého grafického motivu pracujte i s barvou trička. Zvolte ho tak, aby doplňovalo motiv, který chcete na tričko umístit.
  • 4. pravidlo: Nebojte se využít větší formáty tisku. U sítotisku neplatí, čím menší, tím levnější. Cena za tisk u větších formátů roste jen nepatrně. Vyzkoušejte motiv na tričko zvětšit. Nebojte se velikosti.

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, jsme připravení vám profesionálně vyjít vstříc. Nebojíme se vašich snů. Milujeme vaše sny. Vaše sny nás totiž posouvají dál. Máte-li nějaký sen právě teď v hlavě, řekněte nám o něm. Pošlete nám ho k nezávazné konzultaci. Společně se pokusíme přivést ho k dokonalosti a pak ho oživit. Levný potisk triček to dokázal už ve stovkách příkladů.

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku