Tričko nemusí být jen dobrou reklamou, ale také vzpomínkou na studentská léta!

Většina lidí si zakázkové potisky triček spojuje především s reklamou pro firmy nebo v nich vidí zajímavé dárky pro své blízké. Skutečně se jedná o velmi efektivní způsob jak zpropagovat společnost nebo potěšit někoho blízkého, rozhodně však nejde o jediné způsoby, jak můžete zakázkového potisku triček využít. Tričko s dobře vybraným potiskem může mimo jiné posloužit jako pěkná vzpomínka na studentská léta, ať už zrovna dokončujete základní nebo střední školu.

Školní tričko na památku

Čeká vás poslední rok na vaší škole? Možná vás zatím ještě nepřepadla nostalgická nálada ani stesk po svých spolužácích, ale čas plyne jako voda, takže se ani nenadějete a konec roku bude tady. Nesejde na tom, zda bude následovat střední či vysoká škola, rozeběhnete se za prací nebo vyrazíte na zkušenou do světa, tak jako tak můžete počítat s tím, že máte před sebou poslední chvíle, kdy budete s celou třídou hezky pohromadě.

Proč si tedy na léta, která jste spolu strávili, neudělat pěknou památku v podobě školního trička? Kdykoli si jej oblečete nebo na něj narazíte ve skříni, hned se vám vybaví nějaká hezká vzpomínka na vaše studentské roky. Až se navíc po letech setkáte na nějakém třídním srazu, můžete si ho obléct, a tak pobavit své bývalé spolužáky a zároveň se vyhnout trampotám spojeným s vymýšlením, co si vzít na sebe.

Vtipná hláška na prsou, třídní seznam na zádech

Se školními tričky se tradičně pojí výběr nějaké vtipné hlášky, která se natiskne na přední stranu textilu a bude v jistém smyslu odrážet týmového ducha daného kolektivu. S námi máte na výběr ze spousty vtipných hlášek a motivů, mezi kterými si jistě vyberete to pravé ořechové pro vás a vaše spolužáky. Samozřejmě není jednoduché zařídit, aby se třicet lidí shodlo na jednom motivu. Můžete ale vybrat několik nejzajímavějších motivů a nechat pak třídu hlasovat o jeden finální. Na zadní straně trička pak obvykle bývá název školy a vaší třídy, školní rok a pod ním seznam jmen všech spolužáků, kteří do ní patří, a také jméno třídního učitele i učitelky – kterým byste měli tričko taktéž obstarat. Také nezapomeňte vybrat vhodnou barvu, která bude s motivem ladit. A pokud máte nápad na svůj vlastní potisk na trička – slogan, logo nebo rovnou celý motiv, můžete si ho u nás nechat na textil natisknout namísto předvolených motivů, a tak zajistit, že vaše školní trička budou skutečnými unikáty.

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku