Vak na záda. Praktický pomocník

Znáte to. Jdete na kratší výlet, pojedete na kole, nebo půjdete pěšky. Kam si dáte mobil, peněženku a pár dalších nezbytností? Batoh? Příliš velký a nepohodlný. Tašku přes rameno? Nepraktické. Malé, příliš velké, atp. A tak nedávno vznikl jednoduchý a lehký pomocník pro všechny, kteří mají rádi svobodu, ale zároveň potřebují úložný prostor. Tímto pomocníkem jsou vaky na záda.

Vaky na záda. Co to je?

Vaky na záda jsou jednoduché, lehké pytle, vaky, které se nosí na zádech. Místo těžkých popruhů visí pouze na šňůrkách. Uzavírání vaku je také pomocí utahovací tkaničky. Prázdný vak nemusíte mít na zádech, ale třeba složený v kapse u mikiny. Velikost si můžete vybrat. Objem může být okolo 10 až 15 litrů. Vaky na záda se přizpůsobí vašim zádům. Jsou příjemné na nošení.

Na co se vaky hodí?

Na každý den. Věci ve vaku jsou pohromadě a je k nim jednoduchý přístup. Na sport. Na trénink nebo k vodě. Na výlety. Podle účelu můžete volit i materiál. Například nepromokavý materiál se může hodit k vodě, nebo 100% bavlna zase na každodenní nošení.

potisk vaku veveri
aky na zada s tiskem galerie

Jak vak na záda vybrat?

Jak je uvedeno výše, například podle účelu. Další parametr je velikost a pak už záleží na designu. Vaky mohou různobarevné. S potiskem i bez. Značkové i originální. U těch se zdržíme. U nás v Colorfactory si totiž můžete vybrat vak podle svého vkusu a navíc si na něj nechat potisknout cokoliv budete chtít. Vaky také můžete mít stejné pro skupinu přátel, spolek, tým, třídu, kolegy, atp. Pro tisk používáme sítotisk, takže se nemusíte bát, že by se vám potisk sloupl nebo vybledl. Sítotiskové barvy jsou velmi kvalitní a celý proces zaručí velkou trvanlivost.

U nás si můžete vybrat z nabídky vaků a zároveň objednat potisk. Co na vašem vaku bude? To záleží jen na vás.

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku