Vaky na záda, vše co o nich potřebujete vědět

Vak na záda se vám hodí vždy, když potřebujete něco přenést nebo chcete jít na výlet. Stačí je stáhnout jen šnůrkou a jít.

Design vašeho nového vaku

Vaky jsou dobré v tom, že si je můžete dát na obě ramena nebo jenom na jedno. Jak vám to bude vyhovovat. Stahovací vak se hodí na nošení drobnějších předmětů, na nošení přezůvek nebo také jen tak na osobní věci. Jednotlivé vaky mají přibližně stejný design, jenom jinou velikost. Vypadají jako vaky se šňůrkami, které jsou tenké a zavěšené za poutko.

Materiály na vaky na záda

Nejčastějším materiálem je polyester nebo plast. Látkové vaky z bavlny máme v nabídce a rádi je pro tisk používáme. Umělé materiály jsou vhodné pro to, aby jimi nepronikla voda. Základem vaku je, aby byl lehký a dobře se nosil. Je tím pádem z tenkého materiálu a proto by mohl promoknout. Také se dobře perou, špína na nich tolik neulpívá, jako na látkovém batohu a nemají záhyby, které by se musely složitěji čistit.

Hodí se na to, abyste v něm přenášeli věci na koupání nebo také boty. Unese i mokré plavky a vejde se do něj i míč, díky svému většímu objemu.

Různé potisky

Když se rozhodnete pro materiál, který budete mít na svém batohu, tak si můžete vybrat i potisk. Vaky na záda mají různý design, můžete si vybrat potisk, jaký se vám líbí. Pořiďte si vak ve vzorech zvířecí tématiky nebo lučních květin. Krásné jsou také geometrické vzory, maskáčové vzory, přírodní jako les nebo květiny či kapradiny.

Vaky se vyrábějí i s motivem vašich oblíbených filmů či hudebních kapel. Aktuální je také motiv vesmíru. Můžete si vybrat vak s planetami a také hvězdami. Jako design vaku je dobré použít i vlastní motiv, například logo firmy nebo spolku. Dejte si na vak třeba fotku své oblíbené krajiny či mazlíčka.

Využití vaků a kde je koupit

Vaky mohou být jak z jednoho kusu, tak také ze dvou, které se skládají z horní části, jenž je lehká a má tenčí látku. Spodní část je vyrobena z těžšího materiálu, jako je koženka, tak, aby se vak dal položit na zem. Není tak dobře skládatelný, jako ten, který je vyroben z tenké látky. Některé mohou být opatřeny i kapsou.

Šňůrky na vaku jsou spojeny v horní části, která navazuje na spodní poutko. Měly by být trošku z hrubšího materiálu, tak aby netlačily do ramenou. Některé vaky mají veprostřed i zips. Koupíte je na internetu nebo v obchodech s textilem, či sportovními potřebami.

Vak můžete použít také jako tašku na nošení nákupu. Místo nevzhledné igelitky si pořiďte vak, který se vám bude hodit na nošení kamkoliv se vydáte.

Pořiďte si vak na záda

Podobný jako vak na záda je gymsack, který je sportovní. Je to takový pytel na záda, který se dá použít i na výlet nebo do fitka. Vak vypadá drobně, ale hodně se do něj vejde. Některé gymsacky mají praktickou kapsu, kterou můžete využít na kapesníky či další drobnosti.

Pokud chcete vaky pro své zaměstnance nebo obchodní partnery či zákazníky, dejte nám vědět a my vám s výběrem i potiskem rádi pomůžeme.

Nezávazná poptávka

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku