Originální trička: dokonalý dárek ke kulatinám!

Čeká vás velká rodinná oslava narozenin a vy nevíte, čím své blízké obdarovat? Navrhněte originální potisk triček pro všechny členy rodiny. Nesejde na tom, zda zrovna slaví vaše babička, dědeček či některý z rodičů, rodinná trička totiž potěší při každé příležitosti a hlavně každému zůstanou jako příjemná památka na tento výjimečný den. Můžete si je navíc nasadit rovnou na oslavě, a tak celou rodinu ještě více stmelit!

Vyberte nápad, který každý pochopí

Máte v rodině nějakou hlášku, která je pro vás typická a každého pobaví? Dejte jí grafickou  podobu a můžete ji mít na tričku! Pokud ji nemáte, nevadí, nemusí se jednat pouze o hlášky. Oslavenec i příbuzní jistě ocení, když vyberete nějaký vtipný obrázek, rodokmen nebo rovnou vaši společnou fotografii. Hlášky a obrázky navíc můžete chytře kombinovat – jeden motiv půjde na přední stranu a druhý na záda – takže se fantazii meze opravdu nekladou.

Nechte si s návrhem pomoci od profesionálů

Možná si říkáte, že vymýšlení a hlavně tvorba takových motivů není nic pro vás. Pravdou však je, že to ani nemusí. S návrhem vašeho originálního trička si můžete nechat pomoci od profesionálů, a to přímo u nás v Colorfactory! Vše tak vyřídíte hezky najednou a nebudete muset ještě trávit plno času s hledáním dalšího člověka, který by vám s tvorbou vašeho dárku pomohl, a tím pádem ani s přidanou komunikací.

Najděte ten pravý textil

Základem dokonalého rodinného trička je samotný textil, na který se bude vybraný motiv tisknout. Nejprve je totiž potřeba zvolit takový materiál a barvu, aby na něm potisk dobře vyniknul. Pak je samozřejmě důležité brát ohled i na střih a velikost triček, aby dokonale padla každému členu rodiny, a samozřejmě také na materiál, který by měl být opravdu příjemný a pohodlný. Zkuste si projít naši nabídku textilu a vyberte si tričko, které bude pro vaši příležitost ideální.

Využijte speciálních efektů

Pokud své rodinné tričko chcete posunout ještě o laťku výše, můžete také využít různých speciálních efektů. Možností je celá řada – pokud chcete například třpytivý vzhled, můžete si vybírat mezi glitry, metalickou barvou nebo perleťovým efektem. Zvládáme také výrobu triček s fosforeskujícími, neonovými nebo reflexními barvami, se kterými budete mít jistotu, že váš motiv skutečně vynikne. Tak který si vyberete?

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku