Originální trička: dokonalý dárek ke kulatinám!

Čeká vás velká rodinná oslava narozenin a vy nevíte, čím své blízké obdarovat? Navrhněte originální potisk triček pro všechny členy rodiny. Nesejde na tom, zda zrovna slaví vaše babička, dědeček či některý z rodičů, rodinná trička totiž potěší při každé příležitosti a hlavně každému zůstanou jako příjemná památka na tento výjimečný den. Můžete si je navíc nasadit rovnou na oslavě, a tak celou rodinu ještě více stmelit!

Vyberte nápad, který každý pochopí

Máte v rodině nějakou hlášku, která je pro vás typická a každého pobaví? Dejte jí grafickou  podobu a můžete ji mít na tričku! Pokud ji nemáte, nevadí, nemusí se jednat pouze o hlášky. Oslavenec i příbuzní jistě ocení, když vyberete nějaký vtipný obrázek, rodokmen nebo rovnou vaši společnou fotografii. Hlášky a obrázky navíc můžete chytře kombinovat – jeden motiv půjde na přední stranu a druhý na záda – takže se fantazii meze opravdu nekladou.

Nechte si s návrhem pomoci od profesionálů

Možná si říkáte, že vymýšlení a hlavně tvorba takových motivů není nic pro vás. Pravdou však je, že to ani nemusí. S návrhem vašeho originálního trička si můžete nechat pomoci od profesionálů, a to přímo u nás v Colorfactory! Vše tak vyřídíte hezky najednou a nebudete muset ještě trávit plno času s hledáním dalšího člověka, který by vám s tvorbou vašeho dárku pomohl, a tím pádem ani s přidanou komunikací.

Najděte ten pravý textil

Základem dokonalého rodinného trička je samotný textil, na který se bude vybraný motiv tisknout. Nejprve je totiž potřeba zvolit takový materiál a barvu, aby na něm potisk dobře vyniknul. Pak je samozřejmě důležité brát ohled i na střih a velikost triček, aby dokonale padla každému členu rodiny, a samozřejmě také na materiál, který by měl být opravdu příjemný a pohodlný. Zkuste si projít naši nabídku textilu a vyberte si tričko, které bude pro vaši příležitost ideální.

Využijte speciálních efektů

Pokud své rodinné tričko chcete posunout ještě o laťku výše, můžete také využít různých speciálních efektů. Možností je celá řada – pokud chcete například třpytivý vzhled, můžete si vybírat mezi glitry, metalickou barvou nebo perleťovým efektem. Zvládáme také výrobu triček s fosforeskujícími, neonovými nebo reflexními barvami, se kterými budete mít jistotu, že váš motiv skutečně vynikne. Tak který si vyberete?

Nezávazná poptávka

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku