Colorfactory.cz
Merch | Colorfactory
Menu
Potřebujete poradit:
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554 jsme online (po-pá 8:00 - 16:30)
Slovenský jazyk
Potisk triček, mikin a dalšího textilu sítotiskem. (+420) 608 349 554
 
prodyšný tisk discharge do odbarveného vlákna
plnobarevný rastrový tisk sítotiskem
nejlepší ceny již od malých nákladů
sítotisk správná volba pro potisk textilu
Vlastní merch

Vlastní merch

Proč svěřit výrobu vašeho merche nám?


Zabýváme se výrobou merche se zaměřením na potisk textilu sítotiskem. Dlouholeté zkušenosti a špičkové technické vybavení nám umožňuje nabídnout i náročné tisky. Sítotisk umožňuje i tisk plnobarevných rastrových motivů, je zárukou vysoké odolnosti při častém nošení i praní a co bude pro vás příjemné, jsou příznivé ceny za tisk. Samozřejmostí je možnost výběru z široké nabídky textilu určeného pro tisk.

Vyberte textil a zadejte nezávaznou poptávku na vlastní merch


Pokud potřebujete poradit:
mobil: +420 608 349 554
e-mail: sales@colorfactory.cz

Vsaďte na vlastní merch

Tisk textilu pro spolky

Tisk textilu pro spolky


Nabízíme merch pro spolky, sdružení, kluby, nebo soukromé aktivity. Pokud vyžadujete menší náklady na tisk, můžete připravit i náročnou grafiku ve velkém formátu, ale použijte menší počet barev.

Hudební merch

Hudební merch


Nabízíme potisk triček, mikin a dalšího sortimentu pro kapely a hudební festivaly v příznivých cenových relacích. Spočítejte
si v online kalkulaci cenu tisku vašeho motivu. Nabízíme možnost tisku velkých formátů do 44 x 54 cm bez navýšení ceny.

Vlastní merch pod svojí značkou


Chcete vytvořit vlastní kolekci triček? Můžeme odstranit etiketu výrobce a nahradit ji vaší vlastní tištěnou etiketou s logem, označením velikosti, gramáže a instrukcemi pro praní.

Vlastní merch pod svojí značkou

Tisk textilu pro akce a festivaly


Tiskneme textil pro řadu festivalů a různé kulturní a sportovní akce. Například pro mezinárodní hudební festival Pražské jaro, Letní filmovou školu v Uherském Hradišti, Anifilm Třeboň. Vybavíme v domluveném termínu i rozsáhlé zakázky.

Tisk textilu pro akce a festivaly
Merch kulturních a vzdělávacích organizací

Merch kulturních a vzdělávacích organizací


Tiskneme kolekce textilu pro ZOO Praha, Českou televizi, Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze a řadu dalších vzdělávacích a kulturních institucí v České republice.

Podpora firemního prodeje

Podpora firemního prodeje


Reklama tištěná na textil může popagovat firmu, nebo konkrétní výrobek. Tiskneme různé produkty pro řadu firem. Pro náročnější zákazníky nabízíme šití originálních textilních tašek a dalšího sortimentu na zakázku.

Propagace služeb


Pro podporu merche se jako nosič reklamního sdělení používají nejčastěji trička. Ale je možné využít i další produkty. Tiskneme například látkové tašky s reklamou na pečivo, bavlněné sáčky na zboží s reklamou prodejce a další.

Propagace služeb

Propagace měst a obcí


Chcete propagovat region, město, nebo obec? Tiskneme bavlněné tašky a zádové vaky se znaky měst a obcí, nebo s motivy typickými pro danou lokalitu.

Propagace měst a obcí

Vyberte správný textil pro svůj merch


Textilní merch patří mezi nejoblíbenější produkty. Pokud chce propagovat vaši akci, služby, nebo výrobky bude textilní potisk dobrou možností. Textilní výrobky lidé rádi a opakovaně nosí a vaše reklama tak může být dlouhodobě viditelná. Stačí jen zvolit správný typ reklamního textilu. V naší nabídce najdete trička, mikiny, polokošile, košile, bundy, vesty a dětský textil v bohaté škále klasických i moderních střihů. Můžeme nabídnout nejen klasické nákupní tašky, ale také tašky plážové, cestovní či sportovní. Nechybí ani různé velikosti bavlněných sáčků a různé typy oblíbených vaků na záda, můžete zvolit i šátky, zástěry, nebo nákrčníky. Z široké nabídky lze pro merch vybrat reklamní textil odpovídající střihem, barvou a také cenou danému účelu.

Potisk textilu a triček - ColorFactory s.r.o.