Plánujete vlastní trička s potiskem? Přečtěte si, jak dosáhnout nejlepšího výsledku

Ten, kdo se rozhodne pro výrobu trička na míru, pravděpodobně očekává osobitý styl a jedinečný nápad. Známé přísloví říká, že „šaty dělají člověka“. Platí to i o tričku. Vaše triko prozrazuje to, kým jste, jaké máte životní heslo, životní ideje, co máte rádi nebo co naopak nenávidíte. Levný potisk trička by tedy měl odrážet právě vás. Vás, jako jedinečnou osobnost. Co od nás můžete čekat? Proč potisk trička vyzkoušet? A na co je dobré nezapomenout?

Jaké jsou možnosti výběru

Při realizaci vaší poptávky potřebujeme nejprve vědět, jaký druh látky a střih trička preferujete. V našem sortimentu najdete trička od předních světových výrobců. Můžete si vybrat z různých střihů i typů. Každý si přijde na své. Kvalitní a přitom levná trička s vlastním potiskem neujdou pozornosti nikoho, kdo vás bude míjet.

Potisk trička na míru je vyroben z kvalitních barev, které zůstávají stejně zářivé i při opakovaném nošení a praní. Při výběru samotné barvy trička se nenechte omezovat. Dejte průchod svému vkusu. Například výrobce triček Gildan nabízí až 50 různých barevných odstínů.

vlastni tricka lee
vlastni tricka potisk

Jak ušetřit

Potisk trička můžete udržet v rozumné cenové mezi. Tričko s vlastním potiskem můžete už při samotném návrhu utvářet tak, abyste se vešli do svého stanoveného rozpočtu. Hlavním způsobem, jak se dá tričko na míru vyrobit levně, je přirozeně tisk s menším počtem barev. To ale neznamená, že nemůžete udělat složitý grafický návrh. Někdy bývá ta nejlepší grafika složitá a přitom je jen jednobarevná nebo dvoubarevná.

Pro potisk trička můžete udělat návrh až do velikosti 38×50 centimetrů. Čím více kusů triček plánujete potisknout, tím nižší bude výsledná cena za jeden kus trika. Díky sítotisku se dají realizovat i ty nejsložitější a nejbláznivější grafické nápady. Každý váš sen se může stát skutečností.

Pamatujte na pravidla

Když připravujete grafický návrh pro potisk vlastního trička na míru, pamatujte na některá pravidla:

  • Kvůli struktuře látky není možné vytisknout písmena menší než 3 milimetry. Stejně tak nelze vytisknout slabé linky.
  • Nejlépe je zpracovat grafický návrh přímo bez rastrů ve vektorové grafice.
  • Rádi pro vás zpracujeme i rastrové předlohy, ale musí mít dostatečné rozlišení a kvalitu.
  • Nezapomeňte o tričko správně pečovatTrička s potiskem vyžadují specifický přístup, jedině správnou péčí zajistíte, že vám dlouho vydrží jako nová.

Díky naší špičkové technologii sítotisku pro vás dokážeme zpracovat i ten nejsložitější ze složitých grafických návrhů. Naše technologie tisku nebude vaše sny vůbec omezovat. Naopak. Sítotisk si poradí s jakoukoli složitou předlohou.

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku