Návrh triček na zakázku

Toužíte po originálním tričku s vlastním návrhem, ale tápete s výběrem motivu?Rádi vám poradíme! Potisk triček realizujeme sítotiskem, který zaručuje dlouhou trvanlivost potisku a stálost barev. Navíc umožňuje i nestandardní umístění tisku a doplnění potisku trika speciálními tiskovými efekty.

 

Vaši zakázku vyřídíte rychle a pohodlně online – pak už se jen stačí těšit na váš jedinečný návrh triček. Trička s vlastním potiskem si u nás objednávají firmy, spolky, reklamní agentury a další instituce i soukromé osoby z celé České republiky.

Nechte si vyrobit vlastní návrh na trička a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům. V našem sortimentu najdete i školní, absolventská, maturitnískupinová a firemní trička.

potisk tricek
Colorfactory

Zaručujeme trvanlivost potisku

Potisk triček sítotiskem zaručuje vysokou trvanlivost i při častém praní a nošení, barvy se nespírají a neztrácí sytost.

Colorfactory

Jemné a prodyšné potisky na trička

Při potisku na trička používáme discharge barvy, které umožňují odbarvení látky v místě tisku. Výsledkem je dokonalé spojení tiskové barvy a textilního vlákna. Barvy jsou jasné a zářivé, tisk na trička si zachovává jemnost a prodyšnost.
Colorfactory

Tvoříme i náročné návrhy triček

Sítotisk umožňuje při výrobě triček reprodukovat i plnobarevné rastrové fotografie a náročné grafické předlohy. Návrhy triček tak mají zcela minimální limity.

Colorfactory

Tiskneme na trika i velké formáty

Na trička standardně tiskneme do velikosti 38 × 48 cm, pokud to dovolí velikost textilu. Největší tiskový formát je 50 × 70 cm, to se týká spíše přířezů na tričko pro výrobce módy a volnočasového oblečení.

Colorfactory

Potisk triček zajistíme levně

Předností sítotisku oproti digitálnímu tisku je přívětivější cena. U vyšších nákladů (stovky a tisíce kusů) jde o technologii, která zaručí bezkonkurenčně nejlevnější vlastní potisk triček.

Colorfactory

Reklamní potisk triček

Nabízíme rozsáhlý sortiment reklamních triček od předních výrobců. Pokud nenajdete tričko, které hledáte, obraťte se na nás, rádi vám poradíme.

Ukázkové návrhy triček

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku

Složitý návrh trička za skvělou cenu

Potisk triček sítotiskem umožňuje reprodukovat také plnobarevné předlohy. Sítotisk tedy umožňuje velmi kvalitní, ale přesto levný potisk triček. Nelekneme se proto ani náročnějších návrhů. Podrobnější údaje, včetně technologií separací barev dosahujících nejlepších výsledků při tisku rastrových motivů, najdete na webu v oddílu technologie tisku. Prohlédněte si možnosti.

Černé tričko. Alia Tempora.

Velikost a umístění motivů na trička

Můžete zvolit velikost tisku, ta je omezena pouze velikostí textilu. Volitelné je umístění motivů na tričkách. Pokud zvolíte tisk na bok trička, ten je možný pouze u bezešvého textilu. To se týká části pánských a unisexových triček. Nabízíme široký sortiment oblečení k potisku – polokošile, dětskádámská i pánská trička nebo mikiny.

Vyladíme vaše originální trička do nejmenšího detailu dle vašich přání a skvělá budou i jako dárek.

Černé sportovní tričko. Barvy ČR. Stezka svobody.

Vyberte pozici tisku na tričkách

Přední strana:

1. na srdce, 2. na prsa, 3. dolní lem

Záda:

4. za krk, 5. na lopatky, 6. dolní lem

Rukáv:

9. na pravý rukáv, 10. na levý rukáv

Bok:

7. na pravý bok, 8. na levý bok

Každá z pozic se počítá jako samostatný tisk.

Pozice tisku

Růžové tričko. Etiketa Jsem princezna vole.

Návod, jak jednoduše vytvořit kolekci textilu pod vlastní značkou?

Trička s potiskem vlastní etikety

U trička můžeme odstranit etiketu výrobce a nahradit ji vaší vlastní tištěnou etiketou s logem, označením velikosti, gramáže a instrukcemi pro praní. Někteří výrobci nabízí trička bez etiket, nebo s lehce odtrhnutelnou etiketou (tyvek). Pomůžeme pro Vás vybrat nejvhodnější produkty a vyrobit trika s vlastním potiskem podle vašich představ.

Potisk trik fosforeskujícími barvami a dalšími efekty

Máte vymyšlený vlastní návrh na trička a chcete ho dotáhnout k dokonalosti? Vsaďte na speciální tiskové efekty. Oblíbený je například lak s dosvitovým efektem, který si ukládá světlo a poté je dlouhodobě viditelný ve tmě. Objevte další efekty.

Balení potištěných triček

Balení potištěných triček

Výroba triček na zakázku může být rozšířena o další požadavky, například balení triček po kusech do sáčků, případně označení papírovými samolepkami.